Tipy na dárky od APARTU pro ty nejmenší

O tom, že ženy milují šperky není pochyb, ale co s nimi obdarovat své potomky? Jistě vám budou vděční i za pár let, až drobný dárek najdou v krabičce a vybaví se jim ty nejkrásnější vzpomínky na dětství. Značka Apart připravila překrásné kolekce, které splní přání holčiček snících o životě princezny i tajné touhy chlapců, mít dospělácké hodinky stejně jako tatínek.

Kolekce Kids

Zahrnuje spoustu krásných šperků i pestrobarevných hodinek, se kterými bude poznávání času hračka! Děvčata se mohou ozdobit šperky s motivy zvířátek, květin, srdíček, ovoce a mnohých dalších. Záleží pouze na vkusu. Máte na výběr hned z několika variant. Můžete sáhnout například po špercích se smaltem, které se zaručeně stanou oblíbeným kouskem vašich dětí. Jestliže máte doma již větší slečnu, jistě jí uděláte radost klasickým stříbrným či zlatým šperkem.  

Apart Kids

Kolekce Disney by Apart

Milovníci Disneyovek nastražte uši! Značka AM:PM pro vás nachystala pořádnou nadílku – krásné hodinky nebo šperky s oblíbenými postavami z pohádek. S tímto dárkem určitě nešlápnete vedle.

Apart Disney

Hodinky Star Wars pro malé gentlemany

Kolekce STAR WARS speciální nabídku dětských hodinek s motivy ze stejnojmenného seriálu. Takový dárek chce pod stromečkem rozbalit každý chlapec! Tyto hodinky z něj udělají skutečného hrdinu a budou ho doprovázet na všech jeho dobrodružstvích.

Star Wars