Jeden outfit pětkrát jinak: Do práce, na drink i na procházku

 

Look 1: Pantoflíčky na podpatku 

Když k dlouhé plisované sukni a bílému triku obléknete oversized sako a doplníte je klidně barevnou elegantní kabelkou a pantoflíčky s vyšším podpatkem, získáte dokonale sofistikovaný look do kanceláře nebo na důležitou schůzku.  

 

pantoflíčky na podpatku

 

Look 2: Ležérní elegance 

Až půjdete na oběd s kolegy, podpatky vyměňte za kožené pantofle bez podpatku. I ty působí velmi elegantně, ale jsou pohodlnější. Léto si žádá barvy, a tak kombinujte světlý outfit s pastelovými doplňky. 

 

CCC

 

Look 3: Tenisková klasika 

Tenisky se v posledních letech nosí úplně ke všemu a ani aktuální sezóna není výjimkou. Takže vyrazíte na obhlídku konečně otevřených obchodů, nazujte si k sukni tenisky, v nichž v pohodě nachodíte klidně kilometry, ale přitom budete stále vypadat stylově. 

 

CCC

 

Look 4: Kovbojský šmrnc 

Na večerní drink si ke stejnému outfitu obujte nízké kovbojské kozačky, které velmi ženskému stylu dodají kovbojský styl. Ideální budou ve světlém odstínu sukně. Černé by působily příliš tvrdě. 

 

CCC

 

Look 5: Za dámu 

Pokud vás čeká důležitý večer, nebo konečně vyrážíte do divadla nebo na večírek, prostě jen vyměňte boty na denní nošení za střevíčky na podpatku. Je léto, a tak rozhodně sáhněte po sandálcích, které se ostatně k lehoučké sukni hodí mnohem víc. 

Pro skvěle padnoucí boty s perfektním designem, ve kterých budete vyzařovat sebevědomí už z dálky neváhejte zajít do prodejen CCC

 

CCC

 

Foto: Věra Křeháčková

Styling: Šárka Štursová

Modelka: Aneta H. / Pure Model Management

Make-up a vlasy: Mirka Krejčí / SOLO | Produkce: Nikola Kočová

Děkujeme Churchill Square (Českomoravská Nemovitostní a.s) za poskytnutí prostor k focení.