To musíte mít! Parádním doplňkem nejen na jaro jsou samozabarvující brýlová skla

K vašemu osobitému šatníku hravě doplníte brýle, které podtrhnou vaši osobnost. Zapomeňte na sluneční brýle, hitem jsou samozabarvující brýlová skla, která se vždy přizpůsobí aktuálním světelným podmínkám. V místnosti jsou čirá, venku se zatmaví do vámi zvoleného odstínu.

V místnosti čirá a venku tmavá

Také vás nebaví si neustále sundávat sluneční brýle, jakmile vstoupíte do tmavé místnosti? Nenechte se ničím omezovat! Zvlášť teď, když je tak krásně, sluníčko svítí a všechno kvete, nás to láká neustále vybíhat ven.

Představte si brýlová skla, která jsou v interiéru a po setmění průzračná a venku se příjemně zatmaví. Nemusíte tak střídat čiré dioptrické brýle a sluneční. Vždy se přizpůsobí aktuálním světelným podmínkám. Přesně takové kouzlo ovládají brýlové čočky Transitions.

Navíc si můžete vybrat zabarvení skel z mnoha moderních barev, dokonce mohou být i jako zrcadlovky! Dejte světu najevo svou osobnost a podívejte se na svět třeba i fialově.

Miluj, nebo vyměň!

Určitě si je také zamilujete. A pokud ne, můžete se spolehnout na 30 denní garanci u našich partnerů. Pokud vám nebudou skla vyhovovat, můžete je vyměnit za jiná.

Více informací najdete na www.transitions.com a na Instagramu.

essilor