Podzim 2023 v duchu baroka a 90. let

Kontrastující siluety: elegantní a odvážné

Výrazná ramena, úzké pasy a prodloužené linie – to jsou prvky, které dominují nové kolekci H&M, která bude v prodeji od 14. září. Dlouhé linie dámských kostýmů a legín se kombinují s objemnými lemy, oversized halenkami a širokými džínami. Moderní nádech v souhře s barokním „more is more“ vás bude určitě bavit.

Oslava ženy

Nejen, že kolekce zve k prozkoumání siluet, ale také k oslavě ženskosti a smyslnosti. Průhledné detaily, krajkové prvky a perlové ozdoby dávají outfitům romantický a sexy nádech. Výběr umělé kůže a detailů inspirovaných spodním prádlem upozorňuje, že smyslnost nemusí být v rozporu s elegancí.

Království neutrálních tónů

A máme je zase tady: oblíbené a nesmrtelné neutrální odstíny. Podkladovou a výraznou atmosféru kolekce vytváří černá, stříbrná a šedá. Toto neutrální pozadí je doplněno klidnými, zemitými tóny, což z celé kolekce vytváří univerzální a sofistikovanou volbu nejen pro podzimní měsíce.

 

Klíčové kousky

Mezi zásadní kousky kolekce patří rozhodně kalhotové kostýmy, dlouhé šaty a zdobené topy. Volánky, mašle a zdobné lemy překypují něžností a romantikou. Tu je ale potřeba rozbít – co třeba obuví s kovovými detaily nebo jezdeckými botami? Kontrast hraje v outfitech vždy důležitou roli.

Osobité módní poselství

"Potřebu hrdinství a romantismu v dnešním světě vyjadřuje temně barokní nálada ovlivněná mnoha kulturami a epochami," vysvětluje Slavomíra Barnová, Head of Communication H&M pro ČR a SR. "Je to vidět na jednotlivých detailech, jako jsou výrazná ramena nebo úzké pasy. Prodloužené siluety obleků a legín krásně a originálně kontrastují s extrémními a romantizujícími objemy. Klíčová je čistota. Smyslnost v romantice. Tato podzimní kolekce je silným a osobitým módním poselstvím. Je v souladu s DNA značky - zábavná, stylová a progresivní.Hlavním zdrojem inspirace byly vizuálně silné a stylisticky výrazné filmy. Kolekce je směsicí historických odkazů, ale s výrazně moderním přístupem k detailům. Je to naše současná interpretace romantismu. Kromě nové podzimní kolekce se členové věrnostního programu H&M Hello Member mohou těšit také na soutěž o atraktivní výhry a řadu speciálních nákupních výhod."

 

Měření
Nahlédněte do nové podzimní kolekce H&M!
Měření