Odhalení podzimní kolekce H&M Fall Fashion 2021 nastává právě teď!

 

Nová podzimní kolekce značky H&M Fall Fashion 2021, jejíž nejklíčovější kousky oblékly v kampani mladičké herečky Precious Mustapha a Lily Newmark, představuje neotřelou kombinaci aktuálních módních trendů a funkčního outdoorového oblečení. Nabízí moderní, praktické a zároveň stylové ponoření do estetiky venkova a je jako dělaná pro chladnější a nepříznivě podzimní počasí. Navíc většina věcí je ušitá z materiálů udržitelného a etického původu. Jedním z nich je například viskóza EcoVero™.

 

Nová kolekce H&M

 

Síla variability & praktičnosti

„Miluji dualitu celé kolekce. Chtěli jsme našim zákaznicím nabídnout outfity, které by byly trendy, ale zároveň by v sobě nesly praktické prvky outdoorového oblečení. A i když jsme se inspirovali prvky z 90. let,  kolekce je plná moderních funkčních detailů, které v podzimním šatníku ocení každá z nás,“ vysvětluje Maria Östblom, Head of Design Womenswear H&M. Abyste si její slova dokázala představit v reálu, tady je pár klíčových příkladů: Například recyklovanou polyamidovou nepromokavou bundu, můžete lehce přeměnit na praktickou tašku. Snažíte se o efektivní šatník? Recyklovaný polyesterový overal a roláky jsou navržené tak, aby se daly mixovat s jakýmkoliv dalším kouskem z kolekce.

 

Nová kolekce H&M

 

Návrat do pohodlných devadesátek

Anebo vyznáváte nadčasové kousky s nádechem starých časů? Pak vás potěší černé a oranžové legíny či oversized svetr ze 100% recyklovaného polyesteru, které ztělesňují velmi moderní, ovšem maximálně pohodlný streetstyle 90. let. Vysoké bílé boty nebo Chelsea boty s robustními podrážkami a neutrálně laděné baseballové čepice celkový look a náladu kolekce dotvářejí. A pokud máte čtyřnohého mazlíčka, příjemně vás překvapí, že designéři nové kolekce pamatovali i na doplňky pro psy — prošívané a pletené oblečky nebo speciální prošívaná taška. Celá kolekce je dostupná v kamenných obchodech i online na hm.com od 16. září 2021.

Ukázka z podzimní kolekce H&M Fall Fashion 2021