5 typů šperků, které se budou nosit příští rok

Módní mola fashion weeků stanovila několik zásadních kousků, do kterých se vyplatí investovat, protože je vynesete kdykoliv, kamkoliv a nikdy špatně. A potěší něžné duše, i ty odvážnější.  

Říše zvířat 

Inspirace přírodou byla z módních přehlídek velmi patrná. Motivy humrů, ještěrek, pavouků, hadů, ale i dalších zvířat převládala na náhrdelnících, náušnicích i brožích. Vedle nešlápnete ani se zvířecími siluetami z farem nebo lesů, ke slovu se dostanou i ptáci či sovy. Oblíbeným talismanem jsou i motýli, včelky nebo berušky.  

Zářivé diamanty 

Nikdy nevyšly z módy a jinak tomu nebude ani příští rok. Diamanty se opět udrží na vrcholu šperkařského Olympu, a budou vás zdobit v běžné dny i při speciálních příležitostech. Nezáleží na tom, jestli se rozhodnete pro ty pravé nebo pěstované v laboratořích, či jakou velikost tohoto drahého kamene si zamilujete. Do diamantů se zkrátka vyplatí investovat vždycky.  

 

Síla květin 

Čím je nám jaro blíž, tím víc poroste zájem o květinové šperky. Poupata, ale i rozvinuté květy a motivy listů zdobící náušnice, náhrdelníky i náramky se hodí ke všem stylům i do každé společnosti. Unosíte je k džínsům a tričku, ty elegantnější vypadají skvěle k večerním šatům.   

Perly mořem darované 

Nejeden módní návrhář vsadil na perly jako ideální doplněk. Jejich elegance a čistý půvab totiž nenarušují samotný look, namísto toho ho něžně posunou o level výš. Příští rok se budou nosit decentní náušnice o jedné perle, stejně tak klasiky v podobě perlových náhrdelníků. Pokud se neradi držíte zkrátka, sáhněte po výraznějších špercích a perlách tak majestátních, že je nikdo nepřehlédne. 

Řetězová reakce 

A nakonec… trend jako zrozený v železářství, který si oblíbila například značka Gucci či Gabriela Hearst. Řetězy, krátké i dlouhé, jako náhrdelník, ale i náušnice nebo prsten. Objemné, těžké, výrazné! Ideálně ve zlatě, ale pokud vás baví stříbro, můžete dát přednost jemu. Perfektní tečka za každým outfitem.

Měření