Perfektní party outfit? Žádný problém.

Čas oslav a dlouhých večírků je tady a vy nemáte, co na sebe? Proč si neudělat v tomto kouzelném čase radost? Třpytivé, rozverné, sexy a ohromující. To je party oblečení, které z vás vytvoří nezapomenutelnou. Patrizia Pepe navrhla to nejlepší – šaty, overaly a šperky ve stylové kombinaci smyslnosti a pohody. Takové kousky seženete v kamenném obchodě Patrizia Pepe v OC Palladium nebo online na PatriziaPepe.com.

Z metropole italského Toskánska

Tato značka vznikla ve Florencii v roce 1993. Zakladateli byla kreativní ředitelka Patrizie Bambi a podnikatel Claudio Orreo, kteří měli od začátku jasnou vizi. Od tohoto okamžiku se ženy mohly najít ve značce, která díky dvojí univerzálnosti kolekce a střihovým siluetám hladce spojuje každodenní praktičnost s půvabem důležitých slavnostních okamžiků. S Patrizia Pepe tak můžete být v jednom outfitu celý den a zazáříte s ním i večer na večírku nebo na rande. Ve velmi krátké době tak Patrizia Pepe prokázala, že je schopna vytvářet ikonické a originální oděvy, které jsou dobře rozpoznatelné a oceňované.

Jakou máte ideální představu o ženě vy?

Spolu se značkou ožívá i nová představa o tom, jaká by žena měla být: smyslná, neuctivá, odvážná a sebevědomá, ale zároveň sledující vizi pohody. Je ironická a městská, ráda experimentuje, má silného a nezávislého ducha a zároveň je idealistkou. Rezonuje s vámi tento popis ženy? Zkuste tyto vlastnosti podpořit ještě oblečením Patrizia Pepe a budete se doslova cítit ve své kůži.

Jako moucha v jiném slova smyslu

A jak značku kromě jiného poznáte? Podle symbolu, který ztělesňuje exkluzivní stylistický a kvalitativní obsah všeho z dílny Patrizia Pepa: symbol Fly. Silueta mouchy představuje ultramoderní reinterpretaci a stává se ikonickým symbolem. Je totiž lehká, divoká a odvážná, stejně jako osobní vize zakladatelů značky. Neexistuje tak možnost, aby zůstala nepovšimnuta.