Reserved uvádí novou capsule kolekci Re.Design s názvem Togetherness

Autorem nejnovější kampaně je Bartek Wieczorek, který také fotografoval několik předchozích kolekcí Re.Design. Místo rozdělení na dvě kampaně se tentokrát rozhodl ukázat sílu a emoce, které doprovázející pocit jednotnosti skupiny. A to i v kontextu módy. Sdílené zážitky nás obohacují a otevírají světu.

 

Reserved Re.Design

 

New feminity, tedy tzv. moderní ženskost, je trend, který ovládl přehlídková mola po celém světě, a najdeme ho také v nejnovější kolekci Re.Design pro sezónu podzim-zima 2020/2021. Současná moderní ženskost je plná elegance, důrazu na jednoduché střihy a inspirace ze slavného stylu 90. let, který se stal kultovním i díky supermodelkám a legendárním módním fotografům. Současní designéři se stále touží inspirovat tímto trendem, ale ukazují ho v nové moderní podobě. Nadčasovost je klíčové slovo, které používají tvůrci nové klasiky.

 

Bartek Wieczorek pro Reserved

 

Proto v nově uvedené ​​kolekci, dosud nejelegantnější edici Re.Design, najdete siluety s odvážně odhalenými rameny nebo zády a zvýrazněným pasem. Co se v této kolekci počítá, jsou detaily a jednoduchá estetika. Šikovně odkryté, nebo spíše zakryté, tělo je více poutavé než vyzývavá nahota. Smyslnost jako z budoáru neznamenají jen saténové šaty připomínající spodničku, ale také sofistikované obleky, saténový kabát s tenkým opaskem, crop top s kalhotami s vysokým pasem a rovnými nohavicemi. V kolekci najdete také odvážný set posetý flitry, který lze libovolně kombinovat s dalšími prvky. V kolekci nechybí ani doplňky – kožené rukavice, bižuterie se štrasem a vlněné šály.

 

Bartek Wieczorek pro Reserved

 

Na první pohled vypadá barevná paleta spíše jednobarevně. Vedení se ujímá černá - elegantní, smyslná a vždy módní, a to bez ohledu na sezónu nebo aktuální trendy. Tuto barvu doplňují jemné odstíny béžové a výrazné modré, stejně jako klasické stříbrné a luxusní zlaté. Textura tkanin je důležitá - drsnost lesklých flitrů, hladkost hedvábí a saténu, jemnost kůže nebo drsnost vlny.

 

Bartek Wieczorek pro Reserved

 

Oblečení a doplňky z nové kolekce Re.Design od RESERVED pro podzim 2020 je k dispozici online na www.reserved.com.