Vítejte v ráji všech shopaholiců. Vítejte v designer outlet Parndorf

Měření

Jen pro představu – v Designer Outlet Parndorf již brzy přibude prodejna Alexander McQueen, slevy vystoupají až k 70 %. Módní kousky značek Karl Lagerfeld, Valentino nebo Guess pořídíte teď se slevou také až 70 %. Už jste na cestě do Vídně, odkud to je do Parndorfu vážně jen kousek?

Sport, kosmetika i klasika

Navíc, vydáte-li se do rakouské metropole vlakem s Českými dráhami, stačí na zákaznickém servisu Designer Outlet Parndorf předložit tištěnou nebo elektronickou jízdenku a můžete si užít jednak přístup do VIP salonku se skleničkou prosecca, jednak obdržíte fashion passport s dodatečnou slevou 10 % z outletové ceny ve všech prodejnách. 

V Parndorfu si vybere opravdu každý, milovníci klasických značek, sportovci, najdete zde nejnovější „must-have“ kousky letní sezóny pro celou rodinu, ale i kosmetiku a bytové doplňky například od značek Aigner, Karl Lagerfeld, Guess, Watch Station, Napapijri, Geox a mnoha dalších. Obchody, celkem jich zde je 160, mají navíc prodloužené otevírací hodiny, a to od pondělí do pátku do 21.00, v sobotu do 18.00 hodin.

výhodné nákupy

„Designer Outlet Parndorf se ukazuje jako první volba pro mezinárodní milovníky nakupování. Nastavujeme nové standardy, abychom vyhověli potřebám našich mezinárodních zákazníků a nabídli jim bezkonkurenční nákupní zážitek,“ říká Mario Schwann, generální ředitel Designer Outlet Parndorf.

Sezóna plná novinek

Letošní sezóna navíc přinesla, a ještě přinese, řadu novinek. Znovu byly otevřeny vylepšené prodejny Strellson a Tom Tailor či Lacoste, do rodiny brzy přibude oblíbený Rituals, Alexander McQueen se do Parndorfu „nastěhuje“ letos na podzim. Nové obchody přibývají postupně, jen loni jich bylo 20 nových. Celkem se outlet rozprostírá na ploše 3 700 m².

I díky tomu, jak přibývají nové a nové prodejny světových značek, se outlet stává stále více oblíbeným. Koneckonců Designer Outlet Parndorf dnes patří mezi TOP šest nejoblíbenějších outletů v Evropě, a to i u Čechů.

 

výhodné nákupy

Rádi zde nakupují třeba influenceři, třeba Gabriela Gášpárová s Petrem Havránkem, nebo na Slovensku známá Tatiana Žideková, ale i modelky. Potkat můžete v některém z obchodů Barboru Bakošovou nebo Janku Slačkovou.

Při poletování mezi obchody a zkoušením si nových kousků oblečení vám může pořádně vyhládnout, v Parndorfu jsou ale připraveni. V nabídce je vše od zákusku v Café Sacher přes zdravé chuťovky v restauraci Lia's až po kreativní hamburgerové speciality v nové restauraci Le Burger. A za vyzkoušení určitě stojí food truck zóna, kde si pochutnáte na všem od pizzy a burrita až po veganskou zmrzlinu.

výhodné nákupy
Výhodné nákupy

Více informací naleznete na www.designeroutletparndorf.at