Nejbarevnější kolekce Apart

Tajemné odstíny safírů, příjemně teplé barvy citrínů nebo jiskřivý třpyt pestrobarevných zirkonů. Nejen to, ale mnohé další, pro Vás Apart připravil ve své nabídce. Nechte se okouzlit úžasnou paletou barev z kolekce Colours, kde na Vás čeká spousta krásných stříbrných či pozlacených šperků. Věřte, že si je okamžitě zamilujete.

 

PASTELOVÉ BARVY

Mezi novými vzory najdete mimo jiné šperky se zirkony v jemných, pastelových odstínech růžové, modré a zelené. Jelikož jsou koncipovány v nenápadných barvách, nemusíte se bát je libovolně kombinovat k ostatním doplňkům. Vždy totiž dosáhnete bezchybného výsledku.

 

Apat
Info ikona

 

SÍLA BAREV

Máte rádi intenzivní odstíny? Potom Vás zajisté zaujmou šperky s výraznými barevnými kameny. Kromě již zmíněných zirkonů zde na Vás čekají například šperky zdobené safíry. Můžete sáhnout po nejoblíbenějším odstínu tmavě modré, nebo si vybrat z dalších barevných variant. Šperky ze žlutého či bílého zlata jsou navíc osazeny nádhernými diamanty.

 

Apart
Info ikona

 

STUDENÉ ODSTÍNY

Kameny zbarvené do modra a bíla na první pohled připomínají bezmračnou oblohu či křišťálově čistou vodu. Ve spojení se stříbrem tvoří dokonalou harmonii. Kombinací prstenů, náhrdelníků, náušnic a náramků docílíte výjimečně sladěných kompletů. Tyto šperky v jemném stylu jsou perfektní doplněk pro každou letní stylizaci.

 

Apart
Info ikona