Blýskavá vzpomínka na filmové festivaly

Působivé Vary

První červencový týden proběhl ve znamení 56.ročníku KVIFF v Karlových Varech — a i letos šlo o velmi sledovanou událost plnou nápaditých módních kreací doplněných vkusnými, zato dechberoucími šperky.

Při pohledu na fotky z červeného koberce nás nejvíc nadchly šperky od tradiční české klenotnické společnosti ALO diamonds. Ty zazářily na herečce a dokumentaristce Petře Nesvačilové, konkrétně hned na zahájení na červeném koberci na KVIFF. Šaty si vypůjčila z ateliéru Tatiany Kovaříkové a o Petřin celkový módní styling se postaral Honza Pokorný. 

Petra Nesvačilová ve Varech
Info ikona

Petra Nesvačilová měla v Karlových Varech na sobě šperky ALO diamonds za 2,5 milionu Kč. Byly jimi: Náramek,171 000 Kč; prsten ve tvaru orchideje ze žlutého zlata, 703 000 Kč; prsten z bílého a žlutého zlata s květy, 898 000; náušnice 761 000 Kč.

 

Šperky ALO diamonds
Info ikona

Set šperků od ALO diamonds zdobil na závěrečném ceremoniálu festivalu i Petru Kvitovou, ta je dokonce ambasadarkou značky.

Petra Kvitová v Karlových Varech a šperky ALO diamonds
Info ikona

Tenistka vynesla na červený koberec šperky ALO diamonds z bílého zlata a z bílých diamantů: náramek, 672 000 Kč; náušnice, 228 000Kč; hladký prsten, 286 000Kč; prsten s motivem hvězdy, 220 000 Kč.

Šperky ALO diamonds na Petře Kvitové
Info ikona

Ve špercích ALO diamonds se blýsla také Katarina Morháčová, a to na party Unicredit.

 

Katarina Morháčová a šperky ALO diamonds
Info ikona

Herečka, která se narodila v Bratislavě, ale sklízí úspěchy v Hollywoodu, oblékla na zmíněnou akci bleděmodré šaty ukrajinské couture značky J‘amemme a ty doplnila šperky v hodnotě 2, 2 milionů korun.O jaké šperky přesně šlo?

Šperky ALO diamonds v Karlových Varech
Info ikona

V čem spočívá výjimečnost právě těchto šperků? ALO diamonds působí na českém trhu 27 let. Šperky přitom vznikají v klenotnickém ateliéru, který je jeden z největších ve střední Evropě avynikají precizním řemeslným zpracováním, kreativním i nadčasovým designem, špičkovou kvalitou zlata, diamantů a drahých kamenů.

 

Ikonický festival v Cannes

Slunce, mořský vzduch a světové celebrity. Tak přesně v tomhle stylu probíhal Mezinárodní filmový festival v Cannes, jehož letošní ročník odstartoval již 17. května 2022. Prestižní událost se koná již od roku 1946 a patří společně s berlínským k těm nejsledovanějším! Které ikony na něm blýskly? Nechyběla lifestylová novinářka Viki Rader, německá  influencerka Leonie Hannie nebo modelka Noel Capri. Všechny přitom spojovalo jedno — jejich styl zdůrazňovaly šperky milánské značky Pomellato.

 

Leonie Hannie
Info ikona

Německá módní influencerka Leonie Hannie

Noel Capri v Cannnes a šperky Pomellato
Info ikona

Modelka Noel Capri

Viki Rader
Info ikona

Lifestylová publicistka Viki Rader

Sláva Itálii! Historie značky Pomellato se píše od roku 1967, kdy její milánský zakladatel Pino Rabolini přišel s revolučním konceptem prêt-à-porter kreativních šperků. Dnes se na tvorbě podílí více než 100 řemeslníků, kteří v moderním ateliéru umně a dle přísných řemeslnických tradic zacházejí se vzácnými kovy, jemnými diamanty a barevnými drahokamy z celého světa. Mimochodem, v České republice tuto značku exkluzivně zastupuje a prodává klenotnictví Halada, www.halada.cz.

Měření