Blýskavá vzpomínka na filmové festivaly

Působivé Vary

První červencový týden proběhl ve znamení 56.ročníku KVIFF v Karlových Varech — a i letos šlo o velmi sledovanou událost plnou nápaditých módních kreací doplněných vkusnými, zato dechberoucími šperky.

Při pohledu na fotky z červeného koberce nás nejvíc nadchly šperky od tradiční české klenotnické společnosti ALO diamonds. Ty zazářily na herečce a dokumentaristce Petře Nesvačilové, konkrétně hned na zahájení na červeném koberci na KVIFF. Šaty si vypůjčila z ateliéru Tatiany Kovaříkové a o Petřin celkový módní styling se postaral Honza Pokorný. 

Petra Nesvačilová ve Varech

Petra Nesvačilová měla v Karlových Varech na sobě šperky ALO diamonds za 2,5 milionu Kč. Byly jimi: Náramek,171 000 Kč; prsten ve tvaru orchideje ze žlutého zlata, 703 000 Kč; prsten z bílého a žlutého zlata s květy, 898 000; náušnice 761 000 Kč.

 

Šperky ALO diamonds

Set šperků od ALO diamonds zdobil na závěrečném ceremoniálu festivalu i Petru Kvitovou, ta je dokonce ambasadarkou značky.

Petra Kvitová v Karlových Varech a šperky ALO diamonds

Tenistka vynesla na červený koberec šperky ALO diamonds z bílého zlata a z bílých diamantů: náramek, 672 000 Kč; náušnice, 228 000Kč; hladký prsten, 286 000Kč; prsten s motivem hvězdy, 220 000 Kč.

Šperky ALO diamonds na Petře Kvitové

Ve špercích ALO diamonds se blýsla také Katarina Morháčová, a to na party Unicredit.

 

Katarina Morháčová a šperky ALO diamonds

Herečka, která se narodila v Bratislavě, ale sklízí úspěchy v Hollywoodu, oblékla na zmíněnou akci bleděmodré šaty ukrajinské couture značky J‘amemme a ty doplnila šperky v hodnotě 2, 2 milionů korun.O jaké šperky přesně šlo?

Šperky ALO diamonds v Karlových Varech

V čem spočívá výjimečnost právě těchto šperků? ALO diamonds působí na českém trhu 27 let. Šperky přitom vznikají v klenotnickém ateliéru, který je jeden z největších ve střední Evropě avynikají precizním řemeslným zpracováním, kreativním i nadčasovým designem, špičkovou kvalitou zlata, diamantů a drahých kamenů.

 

Ikonický festival v Cannes

Slunce, mořský vzduch a světové celebrity. Tak přesně v tomhle stylu probíhal Mezinárodní filmový festival v Cannes, jehož letošní ročník odstartoval již 17. května 2022. Prestižní událost se koná již od roku 1946 a patří společně s berlínským k těm nejsledovanějším! Které ikony na něm blýskly? Nechyběla lifestylová novinářka Viki Rader, německá  influencerka Leonie Hannie nebo modelka Noel Capri. Všechny přitom spojovalo jedno — jejich styl zdůrazňovaly šperky milánské značky Pomellato.

 

Leonie Hannie

Německá módní influencerka Leonie Hannie

Noel Capri v Cannnes a šperky Pomellato

Modelka Noel Capri

Viki Rader

Lifestylová publicistka Viki Rader

Sláva Itálii! Historie značky Pomellato se píše od roku 1967, kdy její milánský zakladatel Pino Rabolini přišel s revolučním konceptem prêt-à-porter kreativních šperků. Dnes se na tvorbě podílí více než 100 řemeslníků, kteří v moderním ateliéru umně a dle přísných řemeslnických tradic zacházejí se vzácnými kovy, jemnými diamanty a barevnými drahokamy z celého světa. Mimochodem, v České republice tuto značku exkluzivně zastupuje a prodává klenotnictví Halada, www.halada.cz.

Měření