Podzimní kolekce, která velí návrat do žhavého léta roku 2000

Rozproudit endorfiny a vplout do víru na tance za zvuku taktů Jenny Fairy Records. To je pozvánka do nové sezony zároveň s nejnovější kolekcí značky Jenny Fairy. Jenny Fairy Records rozvlní vaše boky a bude nejlepším soundtrackem této sezony. Jaké svosty nabízí?

Platformy na každém kroku

Hvězdných výšin dosáhnete díky stylovým platformám. Značka Jenny Fairy se přitom zaměřila na nejsilnější trendy této sezony a svoje nejnovější modely doplnila masivními podpatky a několikacentimetrovými podrážkami. Majestátní platformy tak nechybí ani na retro mokasínách nebo kozačkách.

Nová Kolekce Jenny Fairy od CCC
Info ikona

Lesk jako blesk

Výrazným akcentem letošního podzimního stylu budou sexy lesklé boty sahající až nad kotník nebo řízné kovbojské kozačky. Na pozadí tlumených barev upoutají pozornost intenzivní růžová a šťavnatá oranžová, které podtrhnou „barbiecore“ look.

Info ikona

Kabelka ve stylu Y2K jako nový must-have kousek

Stylovou kolekci obuvi doplní batohy a kabelky, které evokují módní trendy z přelomu tisíciletí.

Nová kolekce od Jenny Fairy
Info ikona

Hvězdy roztančené kampaně?

Všechny snímky vznikly v hledáčku francouzského fotografa Nickolase Lorieuxe, který zachytil řadu modelek, mezi kterými nejvíc září: Olivia Vinten, Jordan Daniels, Janet Chinyere Jumbo, Vakare Steputyte. Ozdobou je i smyslná Paloma Elsesser, oblíbená plus size modelka, dobře známá z obálek magazínu Vogue nebo prestižních přehlídek. Choreografie vznikla pod taktovkou Alvara Coloma, který má na kontě spolupráci s Louis Vuitton nebo Burberry.

Nová kolekce Jenny Fairy je k mání ve vybraných obchodech CCC nebo CCC.eu či v aplikaci.

NOVÁ KOLEKCE JENNY FAIRY
Info ikona
Měření