Sandálkové highlighty, díky kterým budete v létě v jednom kole!

V rozpálených dnech vypadáte přitažlivěji, jste bezstarostnější a užíváte si, když můžete vystavit slunečním paprskům víc kůže než obvykle. Dopřejte takovou radost i svým nohám, prostřednictvím těch správných bot, protože právě ty rozhodují o tom, jak se ve výsledku cítíte. Značka ECCO, která se na světovém trhu proslavila prémiovými botami vyráběných ve vlastních koželužnách, přichází s kampaní #MovesLikeYou. Ta je důkazem, že ani brand založený roku 1963 nezabředl na jednom místě, ale jde stále vpřed — ať už se to týká vývoje nových designů, nebo inovativních technologií.

 

Měkoučké neonky, do kterých se beznadějně zamilujete

Kdybyste si měla pořídit jen jediný pár bot na léto, ať to jsou sandálky z edice ECCO 2ND COZMO. Má to několik zásadních důvodů: Vybírat můžete z několika trendy barev, ale hlavně vám v nich díky ultraměkké stélce, která je díky technologii FLUIDFORM™ geniálně spojená s flexibilní podešví, bude totálně blaženě. Vršek bot přitom zdobí dva pásky, jež se bleskurychle přizpůsobí na míru vašemu nártu. Nechybí ani technologie PHORENE™ nabízející zpětný návrat energie, což znamená, že nebudete unavená ani z celodenního pochodu. O nepřehlédnutelném designu se nejspíš zmiňovat nemusíme… :-)

 

Kampaň ECCO #MovesLikeYou

 

Vysoce elegantní, a přece tak pohodlné!

Figurují na vašem wish-listu elegantnější páskové sandálky, které jsou jako stvořené pro korzování romantickými uličkami nebo večerní oslňování v baru? O jedněch víme: ECCO ELEVATE SQUARED jsou vyrobeny z heboučké usně vylepšené  polstrovanými pásky, takže si v nich budete po celou dobu připadat doslova jako v bavlnce. Zapínání pomocí nastavitelné přezky s elastickou vsadkou a hranatý podpatek se postarají o váš neodolatelný, a přitom pohodlně sofistikovaný vzhled. Stačí vykročit a celý svět vám teď bude ležet u nohou!

 

Kampaň ECCO #MovesLikeYou

 

Ekologické smýšlení, které jde vstříc změně

Značka ECCO se ovšem nepyšní „jen“ precizním řemeslným zpracováním, ale i tím, že své produkty vyrábí s co největšími ohledy vůči životnímu prostředí. Pomocí technologie DriTan™ totiž využívá přirozené vlhkosti v kůžích při výrobě, a ušetří zhruba 1 litr vody na každém páru, což odpovídá až 25 milionům litrům vody ročně. Více se dočtete na stránkách ecco.com.

 

Kampaň ECCO #MovesLikeYou
Měření