Vplujte do éry květinových dětí. S kolekcí Rose Garden od Jenny Fairy!

Za nejnovější kampaní ke kolekci Rose Garden od Jenny Fairy stojí světově uznávaný fotograf Dario Catellani, umělec, který často spolupracuje s mezinárodními edicemi magazínu Vogue a velkými módními domy jako Chanel, Dior nebo Givenchy.

Kampaň Rose Garden pro Jenny Fairy se však nese v duchu nespoutaných 60. a 70. let a při pohledu na pořízené snímky i nejžhavější kousky celé kolekce na vás rázem dýchne nálada filmu Tenkrát v Hollywoodu. Když si k tomu navíc pustíte i televizní shot, podbarvený tóny písně I Never Promised You A od Rose Garden, budete mít o správnou atmosféru stylově postaráno.

Kampaň Rose Garden

Interiéry luxusní vily s výhledem na oceán, zahrada plná rozkvetlých růží a záplava slunce. V takovém prostředí pózovala modelka Rebecca Longendyke, rodačka z New Yorku a miláček Louis Vuitton či Calvin Klein. Společnost jí při tom dělala Bléesnya Fernandes — pocházející z Angoly, ale sklízící úspěch v New Yorku. I tahle čokoládová kráska má za sebou úctyhodné spolupráce —  například se stala jednou z múz Virginie Viard z Chanel nebo také často zdobí titulní strany Vogue. A protože zbrusu nová kampaň Jenny Fairy pluje v duchu 60. a 70. let, obě krásky se autenticky pasovaly do role květinových dětí, přičemž jejich outfity tvoří zvonové kalhoty, minisukně a rozevláté boho šaty.  A co odhalí samotná kolekce Rose Garden?

Nová kolekce Rose Garden od Jenny Fairy

Život na vysoké noze

Jenny Fairy, oblíbená značka (nejen) influencerů, která je k mání v obchodech CCC, každý rok představuje ty největší sezónní trendy, nabízí celou řadu společníků k dotvoření vašeho stylu: K nejžádanějším botám období patří kotníkové boty na sloupkovém podpatku – bílé, matné nebo z lakované kůže, v čokoládovém odstínu, nebo ozdobené řetízkem. Nesmějí chybět ani rebelské farmářky, často s jednotnou barvou podrážky a svršku, a už vůbec ne kozačky na jehlovém podpatku s exotickým vzorem!

Nová kolekce Rose Garden od Jenny Fairy

Rafinované skrýše na poklady

V trendu jsou měkké shopper bags, prošívané kabelky nebo tašky s třásněmi. V podzimní kolekci najdete ale také patchworkové kabelky, které kombinují barvy, textury a zvířecí motivy. Kolekce Rose Garden od Jenny Fairy je dostupná v prodejnách CCC, online nebo v mobilní aplikaci CCC.

Nová kolekce Rose Garden od Jenny Fairy