OSLAVTE MEZINÁRODNÍ DEN ŽEN STYLOVÝM ŠPERKEM

MDŽ je skvělá příležitost, kdy můžete důležitým ženám ve svém životě vyjádřit obdiv a úctu. Nezáleží na tom, zda se jedná o partnerku, maminku, sestru nebo třeba kamarádku. Každá z nich si zaslouží prožít nezapomenutelný den.

Klenotnická značka APART připravila inspiraci na ty nejkrásnější dárky, které vyčarují každé ženě úsměv na tváři – a to je přece ta nejhezčí ozdoba!

 

Nekonečno jako symbol ženskosti

Motiv nekonečna se stal bestsellerem posledních let. Víte však, proč je ideálním dárkem právě k MDŽ? Protože umí dokonale vystihnout podstatu ženskosti — symbolizuje stálost, věrnost a věčnou energii.

Značka APART nabízí široký výběr šperků s tímto charakteristickým motivem, který skrývá zvláštní význam.      V kolekcích Magic Moments, Secret Garden nebo Colors of Life najdete náhrdelníky, náramky, náušnice i prsteny s překrásnými zirkony, barevnými drahokamy nebo luxusními diamanty. Všechny vzory jsou jemné a zcela nadčasové, proto se dají jednoduše kombinovat s ostatními doplňky.

 

APART

 

Šperky s vlastním příběhem

Není nic originálnějšího než vyrobit vlastní dárek! A nemusíte zrovna malovat přáníčko nebo péct třípatrový dort. Díky kolekcím Beads a Charms můžete vytvořit krásný šperk! Stačí zapojit fantazii a během okamžiku je na světě jedinečný dárek, který okouzlí každou ženu.

Jednoduše vyberte přívěsky a korálky s oblíbenými motivy, ozdobte s nimi náramek a začněte tak psát neobyčejný příběh.

 

APART kampaň k MDŽ
Prohlédněte si galerii a inspirujte se nejkrásnějšími dárky k Mezinárodnímu dni žen.