Přijďte s ELLE Man přivítat značku SA.AL&Co na Českém trhu!

Kvalitní kosmetická péče už dávno není výsadou pouze žen. Bez kvalitního balzámu na rty, krému na obličej nebo po holení se v dnešní době neobejde lecjaký muž. Ve Velké Británii se dokonce podle posledních průzkumů ukázalo, že pravý gentlemani utrácejí za kosmetické produkty víc než jejich drahé polovičky. Proto máme obrovskou radost, že magazín ELLE Man se stal partnerem jedinečného eventu ve FAnn Beauty Atelieru, který do České republiky přiváží kosmetickou značku SA.AL & Co. 

SA.AL&Co. je výsledkem snahy vytvořit skutečně dokonale účinnou kosmetiku pro muže. Tato značka sídlící ve Vídni vyrábí své skvělé produkty v Tyrolských Alpách a vrací se k tomu, co vždy fungovalo nejlépe - k přírodním ingrediencím, které jsou tím nejlepším základem pro jakoukoliv kosmetiku. Zaměření na dokonalou účinnost produktů, příjemné a nevtíravé vůně a nabídka, která uspokojí potřeby každého muže. Právě to dělá značku SA.AL&Co. výjimečnou. Když k tomu přidáte minimalistický design a hliníkové obaly, zapálení pro ekologii a 100% přírodní ingredience, láska je rázem na světě.

fann

Těšit se můžete na zakladatele značky SA.AL & Co., trendy v pánské péči, které hýbou světem, měření pleti pomocí přístroje Skin Analyzer a cílené doporučení vhodných produktů, tvorba personalizované vůně, dárek k nákupu a ochutnávku prvního mikrodrinku ve světě Waterdrop. 

KDY? 25.4. v 17,30h 

KDE? FAnn Beauty Atelier, Jungmannovo nám. 6, Praha 1

Přidejte se k nám!