SE ŠPERKY APART ZAZÁŘÍTE U STROMEČKU I NA SILVESTROVSKÉ PÁRTY

Vyjádřete šperkem, že milujete vánoční atmosféru.

Už se nemůžete dočkat Vánoc a chcete do svého šatníku vnést trochu sváteční nálady? Sáhněte po náušnicích, náramcích, přívěscích, náhrdelnících nebo prstýncích se zimními motivy. V nabídce najdete sněhovou vločku nebo sněhuláka v různých provedeních. Nechybí ani typické vánoční symboly, jako je stromeček, dárek, perníček, anděl, zvonek nebo třeba legendární Santa Claus a jeho sobi.

Info ikona

Skutečně originálním doplňkem se stane náramek z kolekce Beads a Charms. Můžete si vybrat hotovou soupravu nebo si samy zvolit přívěsky a korálky, které připnete na svůj šperk. Jedním z nejoblíbenějších motivů jsou hvězdičky a měsíc. Kolekce Stars přináší ty nejzářivější ozdoby noční oblohy, které vás zkrášlí nejen o Vánocích, ale během celého roku.

Info ikona

Oslavte konec roku ve velkém stylu!

Sváteční nálada nás se Štědrým dnem neopouští, máme před sebou totiž ještě spoustu rodinných setkání, a především pořádnou silvestrovskou párty! Už se nemůžete dočkat?
Dejte si na svém vzhledu záležet, ať už vyrazíte v šatech nebo džínách, nesmí vám chybět třpytivé šperky!

Info ikona

Pozornost zaručeně upoutáte díky zlatým, pozlaceným nebo stříbrným doplňkům s krásnými diamanty, zirkony či jinými drahokamy. Šperky s neodolatelným třpytem objevíte například v kolekci Glamour.

Pokud máte raději barevné drahokamy, určitě vás zaujme kolekce Colours. A jestliže dáváte přednost klasice, jsou pro vás jemné šperky z kolekce Golden Weaves jako stvořené. Jejich oslňující zlaté odlesky v působivém provedení si okamžitě zamilujete!

Info ikona

Jedinečné šperky se svátečními motivy a mnohé další doplňky najdete v prodejnách APART po celé České republice a na apart.cz, kde máte se Zásilkovnou dopravu i vrácení zboží zdarma.

Měření