REKLAMA

Šperky, bez kterých se v létě neobejdete

SOUHRA BAREV A NEODOLATELNÉHO KONTRASTU

Letní dny mají být veselé a barevné! Nebojte se tedy vnést do svého šatníků více barev a obohatit svou šperkovnici nádhernými kousky značky Apart. Jestliže máte plnou skříň barevných šatů a sukní, tak máte vyhráno. Skvěle je totiž zkombinujete se šperky z kolekce La Donna, v níž všechny stříbrné i zlaté šperky disponují jemnými tvary a černými, kontrastními detaily v podobě achátů či zirkonů, které perfektně doplní Váš barevný outfit.

Náušnice | Zn. č.: AP527-6271

Náušnice | Zn. č.: AP527-6271

A proč si právě kolekce La Donna získala přízeň tolika žen? Je to jednoduché, je prostě neodolatelná!

Umožňuje nezávislost a individualitu při kombinování a vrstvení, protože šperky k sobě vždy dokonale ladí. Navíc náhrdelníky, náušnice i náramky jsou zdobeny krásnými přívěsky s různou symbolikou, která Vás okouzlí.  La Donna je plná jemných, propracovaných šperků, které respektují nejžhavější trendy. Není tedy divu, že patří k těm nejoblíbenějším a nejmódnějším kolekcím od Apartu.

Náramek | Zn. č.: AP528-0592

BAREVNÉ ŠPERKY JAKO DOMINANTNÍ PRVEK

Jestliže jste příznivci spíše jednobarevného oblečení, můžete oživit svůj styl právě pestrobarevnými šperky, které budou nepřehlédnutelnou dominantou. Kolekce Colours je k tomu jako stvořená.

 

Náhrdelníky | Zn. č.: AP527-8072

Náhrdelníky a přívěsky | Zn. č.: AP527-8072  | Zn. č.: AP527-8083  | Zn. č.: AP527-8098

Najdete v ní spoustu nádherných stříbrných a pozlacených doplňků, které Vás uchvátí úžasnou paletou barev. Čekají na Vás tajemné safíry, citríny, zirkony s jiskřivým třpytem a mnohé další kameny, mezi kterými najdete všechny barevné kombinace – od studených bílých a modrých odstínů, přes jemné pastelové barvy, až po syté a intenzivní barvy.

Prsteny | Zn. č.: AP527-8052

Věřte, že šperky z této kolekce Vás nikdy nepřestanou bavit a stanou se Vašim neodmyslitelným doplňkem nejen během letních měsíců.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA