Zásnuby jako z pohádky s diamantovým prstenem APART

Zásnuby si zaslouží diamantový třpyt!

Zásnuby patří k nejkrásnějším a nejromantičtějším zážitkům našeho života. Výjimečnost tohoto okamžiku se skrývá v záři vzácných diamantů, které se staly symbolem věčné lásky a věrnosti. V nabídce značky Apart najdete klasické i moderní diamantové prsteny zdobené jedním či více diamanty.

Jaký drahokam zvolit je již jasné, nyní přichází na řadu výběr barvy. Apart má k dispozici prsteny ze žlutého, bílého i růžového zlata. Zajímavou a oblíbenou alternativou jsou také barevné kombinace. Například prstýnky ze žlutého a bílého zlata, které jsou zpravidla osazeny krásnými kameny.

Zásnuby s APART
Info ikona

Klasika, nebo špetka extravagance?

O klasické zásnubní prsteny je bezpochyby největší zájem. Disponují totiž jemným a nadčasovým zpracováním, které nikdy nevyjde z módy. Apart však myslí i na ženy, které dávají přednost moderním a originálním vzorům. Netradiční přístup k zásnubám se promítá především v nezvyklém designu, minimalistických detailech a jedinečných kompozicích diamantů, které nabízí například kolekce Manhattan nebo italská značka Ittitoli.

Pro osobité ženy s netradičním vkusem jsou skvělé diamantové zásnubní prsteny s barevnými drahokamy. V kolekci Colours najdete vzory se safíry, smaragdy, tanzanity, citríny nebo topazy, které jsou populární mezi celebritami a královskou rodinou.

Klasika, nebo elegance? Zásnubní prsten by měl být podle vašeho gusta.
Info ikona

Zásnuby ve velkém stylu

Rozhodl se vás partner překvapit opravdu luxusním kouskem? Přesně pro tyto případy slouží prémiové kolekce diamantových prstenů Your Diamond Story a Illusion, které jsou skutečnou poctou šperkařskému řemeslu. Apart samozřejmě nabízí i další slavnostní šperky, které můžete se zásnubním prstýnkem jednoduše sladit – stanou se tak ideálním dárkem například k výročí zasnoubení, nebo později k výročí svatby.

Luxusní zásnubní prsteny od APART
Info ikona
Měření