Ženskost v hlavní roli nové jarní kolekce Apart

Celá kampaň je provázena příjemnou, uklidňující atmosférou, kterou vytváří především malebné zákoutí městečka Marbella – nejslavnějšího letoviska ve Španělsku. Tato oblast nebyla vybrána náhodně, minulý rok Apart na místním trhu uvedl své šperky a sklidil velký úspěch. Hvězdami letošní kampaně se staly talentované účastnice posledních dvou řad soutěže „Top Model” – Kasia Szklarczyk a Olga Kleczkowska. Před objektivem Marcina Tyszky tentokrát představily jarní a letní novinky.

Jde především o zlaté a stříbrné šperky s přirozenými, minimalistickými detaily. Jedná se o vzory s jednoduchými tvary, filigránovými ozdobnými motivy a drahými kameny. Díky své jemnosti vypadají tyto doplňky fantasticky a je možné jich nosit hned několik najednou. Jelikož k sobě šperky Apart perfektně ladí, mohou se jednotlivé náhrdelníky a náramky z různých kolekcí vzájemně kombinovat, a to včetně těch nejnovějších kousků z kolekcí Secret Garden, Magic Moment nebo La Donna. 

Ženskost v hlavní roli nové jarní kolekce Apart

Zajímavou možností je zapojit svou fantazii, a vytvořit si tak originální šperky podle vlastních představ. To je možné díky kolekcím Beads a Charms, jež nabízí spousty kouzelných přívěsků a korálků. Mezi aktuální trendy patří také kruhové náušnice, které se velice často objevují právě na fotografiích kampaně. Hitem letošního jara a léta jsou i perly a motivy přírody jako stromy, listy či květiny.

EBC promo