Nadělte si zcela přirozený, a přece okouzlující look

Stefanie Seyda, významná vědkyně stojící za značkou Natucain, si dala již před lety za cíl vyvinout produkty, které pomůžou ženám i mužům stimulovat růst vlasů, a tím pádem podtrhnou jejich jedinečnou krásu. A vyvinula zcela revoluční komplex účinných látek MKMS24 na bázi ingrediencí 100% přírodního původu – bambusu, tymiánu a čočky.

 

Jak nastartovat růst svých řas

Inovativní, patentované složení pro růst vlasů se zmíněnou technologií kmenových buněk MKMS24 stimuluje růst obočí a řas přímo u kořínků chloupků – bez hormonů, ale s využitím síly přírody, konkrétně čočky, bambusu a tymiánu. Živiny, proteiny a vitaminy obsažené v účinné látce stimulují růst u kořínků a vyživují chloupky až ke konečkům. Kromě těchto tří silných složek obsahuje sérum na řasy i oregáno, které zlepšuje strukturu vlasů.

 

Natucain sérum na řasy a obočí

 

 

I obočí potřebuje vitaminy

Sérum na obočí naopak vyniká obsahem cizrny, která je bohatá na B6 a zinek, takže vlasové folikuly jsou dále posilovány. Výrobek neobsahuje žádné sulfáty, hormony, silikony nebo parabeny, je zcela veganský a seženete ho, stejně jako sérum na řasy, na www.natucain.cz.

 

Natucain sérum na obočí

 

 

Návod k použití

Pro dosažení nejlepšího výsledku používejte každý z přípravků ráno a večer. Zatímco sérum na obočí se nanáší pomocí širokého kartáčku, který pokryje každý drobný chloupek, sérum na řasy se velmi snadno nanáší na linii řas prostřednictvím menšího, precizního štětečku. Při pravidelném používání budou první výsledky viditelné již po 6-8 týdnech.