Objevte vánoční kouzlo designu Křehký ve vyjímečném prostředí

Exkluzivní kousky na dosah ruky

Česká značka Křehký, známá pro své originální umělecké předměty, otevírá svůj dvoudenní adventní Pop-Up v hotelu Almanac X Alcron v Praze. Tento event, který se koná 8. a 9. prosince 2023 od 11:00 do 19:00 hodin, nabízí návštěvníkům možnost zakoupit a obdivovat exkluzivní produkty v krásném prostředí pražského hotelu.

Vánoční inspirace

Pop-Up představí oblíbené kousky Křehký, včetně porcelánu s motivy ilustrátora Michala Bačáka a hrnků Maxima Velčovského. Dále zde naleznete letošní novinky z festivalu Křehký Mikulov, včetně sběratelské plastiky Silence of Charles Bronson od Antonína Tomáška, limitované edice motýlích váz BMBRFLY od Tomáše Černého, Nejmilejší hrnky Anny Šupolíkové a sběratelskou sérii váz Pole lesy od Šárky Ištvánové.

Zkusit štěstí

Velké lákadlo pro všechny milovníky krásna jsou limitované výherní hrnky Islas Fragile, které pro Křehký navrhl Antonín Tomášek. Tyto hrnky jsou ozdobeny ikonickými ilustracemi, které pro značku vznikly za 16 let jejího trvání. Za zlatou krycí páskou se ukrývají motivy Michala Bačáka, Jana Šrámka a Veroniky Wolfové, Martina Lacka nebo Dirka Wrighta. Při odkrytí tří totožných motivů pod zlatou krycí páskou obdrží zákazník další hrnek zdarma. Ranní káva tak bude díky těmto kouskům chutnat zase o něco lépe. 

Rovnou pod stromeček

Jestli víte o někom, kdo by ocenil nádherné šálky Unplugged, sáhněte rovnou po dárkovém balení, které seženete jak v rámci vánočního pop-upu, tak i v pražském showroomu Křehký a na e-shopu. Tyto šálky s podšálkem jsou zdobeny nenápadným hravým detailem modré tečky, která se při pohledu proti světlu rozzáří. Set dvou velikostí zabalený v hedvábném papíře v dárkové krabici s atlasovou stuhou tak potěší ještě před rozbalením. 

Další sváteční produkty pro radost

Nejoblíbenější produkty z portfolia Křehký zaručeně potěší milovníky designu i vaše nejbližší. Velkolepá mísa Živa s motivy slovanské bohyně úrody od ilustrátora Michala Bačáka vyzdobí sváteční tabuli, pastelové ručně vyráběné Nejmilejší hrnky Anny Šupolíkové ve veselých odstínech vykouzlí úsměv na tváři a porcelánová figurka strnada, rytíře ptačí říše v porcelánové zbroji, bude střežit domácí pohodu. Každý kousek je vyroben v českých manufakturách a navržen tak, aby odolal času a dělal radost po generace.

Měření