Vánoční faux-pas? Nehrozí s našimi tipy na last minute dárky

Pro ženy s citlivými potřebami

Pět kosmetických produktů v plné velikosti obsahuje balíček péče o citlivou pleť. Kompletní sada pravidelné péče o pleť NovAge Skinrelief Pro Resilient byla vytvořená speciálně pro potřeby silně reagující citlivé pokožky. Obsahuje zklidňující technologii Ultra Calm, která podporuje kožní bariéru a snižuje citlivost pleti, aktivní přísadu podobnou retinolu DermaLift Active, která šetrně redukuje známky stárnutí, a ochranu proti znečištěnému prostředí 3D Pollution Guard. Zmírňuje suchost, hrubost a zarudnutí pokožky.

Sada péče o pleť Oriflame

Pro všechny děti bez výjimky

Pokud nejste expertem na dětské pohádkové postavičky, hry a celkově se v dětských „záležitostech“ příliš nevyznáte, nemusíte zoufat. Existuje dárek, který potěší dítě obou pohlaví i jakéhokoli věku. Je to Zážitkový Hamleys Pass. Díky němu každé dítě může prožít zábavné chvilky v pohádkovém hračkářství Hamleys. Nabízí vstup na všech deset atrakcí, které se pro děti v Hamleys nachází a v porovnání s individuálními vstupy ušetříte 25 % ceny. 

Hamleys Pass

Pro ty, kteří milují krásu

Vánoční limitované kolekce kosmetiky Yves Rocher se umí dokonale trefit do vánoční nálady. Letošní kouzelný příběh začíná ve vánoční zahradě Yves Rocher, ve které voní ty nejhezčí kosmetické dárky. Vyberete tady balíčky pro muže i ženy všech generací, pro různé kosmetické požadavky i pro milovníky rozličných vůní. 

Vánoční sada kosmetiky Yves Rocher

Pro milovníky výjimečných okamžiků


Dárek, za který bude rád kdokoli z rodiny a přátel, protože každý si najde příležitost, kdy ho využít. Ať už si medailemi oceněný Mucha sekt vychutnáte během společné štědrovečerní večeře, přivítáte jím nový rok nebo si ho schováte pro jinou výjimečnou chvíli, buďte si jisti, že jste darovali správnou věc. 

Mucha sekt

Pro vyzrálé ženy

Zralé ženy mají rády dárky, ve kterých se mísí luxus s praktičností. Oba požadavky splní vánoční balení denního pleťového krému s SPF 15 a nočního krému Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity. Oba společně díky složení s unikátní kombinací arctiinu s kreatinem (kolagen-elastin komplex), doplněnou o kyselinu hyaluronovou a thiamidol zlepšují pružnost pleti, vyplňují hluboké vrásky a navracejí jí zářivý sjednocený vzhled. Co lepšího můžete ženě dopřát než skvělou péči a rozmazlování v jednom?

Sada Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity

Pro ty, kteří rádi tvoří

Zůstává za vašimi blízkými dokonale upravená zahrada, voňavé chutné jídlo, vlastnoručně ušité oblečení nebo vkusně proměněný interiér? Každý z těchto obdivuhodných kreativců si zaslouží zdroj další inspirace, která mu ukáže, kam se v jeho koníčku lze dále posunout a co ještě vylepšit. Vydavatelství Burda nabízí předplatné na tituly, které potěší široké spektrum DIY nadšenců. Věnovat můžete třeba předplatné časopisu Naše krásná zahrada, magazín Burda Style nebo speciál Můj kurz šití pro milovnice módy a šití, předplatné kulinářské bible Apetit a nebo její speciální kuchařky z edice Apetit… nabídka je opravdu rozmanitá.

Apetit kuchařky
Měření