Xmasready: Co by vám letos nemělo chybět na Vánoce?

Ušetřete síly i čas při předvánočním úklidu – a i kdykoli po něm. iRobot Roomba Combo j7+ je první skutečně samostatný robotický vysavač 2v1 s plně výsuvnou mopovací podložkou. Současně vysává i vytírá, a to bez mokrého koberce. Operační systém iRobot OS 5.0 umožňuje vyhýbat se více objektům a uklízet specifičtější místa.

iRobot Roomba Combo j7
Info ikona

Jestli ještě nemáte doma vyzdobeno, vyzkoušejte letos inspiraci na neotřelé vánoční dekorace. Ať už na to máte málo nebo hodně času, v knize Vánoční kniha nápadů najdete originální návody pro všechny. Právě teď ji navíc koupíte se slevou! 

Vánoční kniha nápadů
Info ikona

A tak jako s výzdobou můžete letos načerpat inspiraci i při přípravě vánočního menu. V netradiční kuchařce s názvem Tradice – lidové zvyky a recepty najdete recepty prosté, spjaté třeba s půstem, i ty noblesnější pro dny sváteční. Knížku vytvořili společnými silami redakce časopisu Apetit a Marianne Venkov a styl a věří, že vám jejich společná kuchařka kromě inspirace v kuchyni připomene propojení mezi vámi a vašimi předky. Je totiž důležité znát své kořeny a také chtít, aby se naše lidové tradice a zvyky nestaly pouhou kapitolou v učebnicích. 

Kniha Tradice lidové zvyky a recepty
Info ikona

Vánoce se neobejdou bez rumu Božkov Originál. Ikonický tuzemák provoní vánoční pečivo, zahřeje po zimní procházce ve formě grogu, panáka nebo povznese do správné nálady jako součást míchaného drinku po večeři. Na každý pád vás vždy naladí na tu správnou sváteční atmosféru. 

Božkov Originál
Info ikona

Když už je řeč o svátečních drincích a přípitcích, vyzkoušejte o letošních Vánocích Captain Morgan Sliced Apple. Šťavnatá novinka s příchutí jablek Captain Morgan Sliced Apple je v kombinaci s ledem a plátkem limety skvělým společníkem pro chvíle s rodinou i s partou přátel. 

Captain Morgan Sliced Apple
Info ikona

Kdyby vám náhodou začal při předvánočním shonu docházet dech, osvěžte se funkčními bonbony Mentos CleanBreath. Nové funkční bonbony Mentos CleanBreath obsahují zinek a prokazatelně snižují příčiny nepříjemného dechu až na 2 hodiny. Dáte přednost variantě Peppermint nebo Lemon Melissa s příchutí citronu a meduňky?

Mentos CleanBreath
Info ikona

Aby partner nepřišel ke sváteční tabuli zarostlý, pořiďte mu zastřihovač vousů Braun Styling BT pro bezchybný styling a tvarování. Precizní styling vousů nebyl nikdy jednodušší! Oproti předchozím zastřihovačům Braun je ostřejší, rychlejší a účinnější, zkrátka je perfektní pro styling a dokonalé tvarování vousů.

Braun Styling BT
Info ikona

A neměla byste zapomínat ani na sebe. Hladkou pokožku přece nebude mít jen váš partner. IPL přístroj Braun Silk-Expert Pro 5 vám ji zajistí až na 6 měsíců. IPL přístroj Braun Silk-Expert Pro 5 s technologií Skin Pro 2.0 disponuje různě širokými hlavicemi pro bezpečnou epilaci i na těch nejcitlivějších místech. Cena: od 12 999 Kč

Braun Silk-Expert Pro 5
Info ikona
Měření