REKLAMA

Soutěž: Vyhrajte nový Samsung Galaxy Z Flip

REKLAMA

Výjimečný telefon za výjimečnou cenu. Nový Galaxy Z Flip, který Samsung představil letos na jaře, je prvním skládacím telefonem se skleněným displejem a inovativním mobilním prostředím. Odvážný, stylový a multifunkční parťák dovede díky chytré konstrukci doslova ohýbat fyzikální zákony. Displej s úhlopříčkou 6,7 palce se ve složeném stavu vejde do každé dlaně a originální konstrukce skrytého kloubu z něj dělá zkušeného jogína do vaší kabelky. S modelem Galaxy Z Flip můžete dokumentovat, sdílet a zažívat svět kolem sebe, aniž byste k tomu potřebovali ruce. 

 

Kdy si Galaxy Z Flip zamilujete nejvíc?

 

#1: Když si potřebujete udělat selfie z toho nejlepšího úhlu.

Znáte to – nemůžete najít ten správný úhel a když se to konečně podaří, fotku vám pokazí natažená ruka, která vypadá dvakrát větší než vaše hlava. Díky režimu Flex, který Samsung vyvinul společně s Googlem, je Galaxy Z Flip mimořádně ohebný. Jste i vy?

 

 

 

#2: Když jste se ocitli ve světě virtuálních meetingů, ale při komunikaci vám chybí gestikulace.

Pokud Galaxy Z Flip rozložíte, udrží tvar v jakémkoli úhlu. Konferenční hovory tak můžete vést bez kompromisů a s volnýma rukama.

 

 

 

#3: Když přicházejí trendy, které nejsou příliš praktické.

Se svou velikostí 73,6 x 87,4 x 17,3 mm a hmotností 183 g patří Galaxy Z Flip mezi nejmenší telefony na trhu. Mini a mikro kabelky pro vás nebudou žádný problém.

 

 

 

#4: Když chcete perfektní skupinovou fotku s kamarády v plném počtu a selfie je vzhledem k délce rukou průměrného člověka nemožná.

Galaxy Z Flip můžete postavit kamkoli a bez opory. Konečně tak můžete pořídit skupinovou fotku se samospouští v plném počtu a beze strachu, že se váš telefon zřítí z improvizovaného stojánku, který tvoří vrtkavé zátiší kabelky a laku na nehty.

 

 

 

#5: Když se chcete stát královnou multitaskingu.

Díky režimu Multi-Active Window můžete otevřít lištu a přenést na ní všechny aplikace, které chcete zrovna používat. Na horním displeji si tak můžete číst nejnovější článek na Elle.cz a na dolním rovnou procházet novinky na vaše oblíbeném e-shopu.

 

 

Soutež a její pravidla najdete na Instagramu @elleczech:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA