REKLAMA
REKLAMA

SOUTĚŽ: Vyhrajte 3x balíček Global Repair od FILORGY #GlobalRepair

Francouzská značka FILORGA (1. francouzská laboratoř estetické medicíny) uvedla řadu Global Repair (koncentrovaná multiaktivní péče) pro všechny ženy, které chtějí úspěšně bojovat se všemi hlavními známkami stárnutí pleti, a to rychle a účinně. Intenzivní obnovující faktory, které dokážou věrně napodobit účinky estetické medicíny pro ten nejlepší výsledek.

Intenzivní obnovující faktory kombinují trio super výživných látek, jež pocházejí z těch nejlepších rostlinných olejů a vědeckých objevů, které obnovují pružnost a vitalitu pokožky (super-ceramidy, super-omega a super vitamíny). V kombinaci s  účinnými látkami a buněčnými posilovači, inspirovanými pěti nejznámějšími technikami estetické medicíny v boji proti příznakům stárnutí (ztráta jasu, pevnosti a objemu pleti, vrásky a tmavé skvrny), tvoří GLOBAL REPAIR – intenzivní řadu produktů určených pro devitalizovanou pleť! Výrobky řady Global Repair znovu navrací vaší pleti objem a obnovují její pružnost a pevnost. Vyplňují a retušují vrásky a dodávají jí svěží jas a mladistvou krásu.

Intenzivní boj proti stárnutí pleti! Zasoutěžte si o novou řadu Global Repair, která je určena pro devitalizovanou pleť od značky Filorga.

Creme Global Repair

Tyto a jiné produkty značky FILORGA jsou k dostání exkluzivně v parfumeriích Douglas.

Zapojte se do soutěže ELLE Beauty Clubu a vyhrajte třikrát řadu Global Repair od značky Filorga, která obsahuje Creme Global Repair & Serum Global Repair v hodnotě 4580 Kč.

Stačí, když správně odpovíte na následující otázku:

V které síti parfumerií v Čechách a na Slovensku můžete značku FILORGA exkluzivně koupit?

Soutěžit můžete od 7. 11. do 14. 11. 2019

REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA