REKLAMA

Soutěžte o valentýnskou kolekci PANDORA!

REKLAMA

Šperky mají magickou moc připomínat zásadní okamžiky, které s nimi souvisejí, vzbuzují emoce, vyvolávají vzpomínky, bývají důkazem lásky. Krásný šperk vydá za tisíce slov. Je to drobný symbol s velkým významem. A tohoto poselství se drželi i designéři značky PANDORA, když vymýšleli valentýnskou kolekci 2016. 

190980 RGB 2b705LOVE FOREVER

Další výjimečná řada sází na romantiku a emoce. Je inspirovaná srdíčky přetékajícími láskou a něžnými city. Šperky ze sterlingového stříbra s kubickými zirkoniemi mají minimalistický design a jak už je pro značku PANDORA typické, důraz je kladený na vysokou úroveň řemeslného zpracování. Výrazné glazury, křehké sklo a třpytivé kameny, to vše je součástí kolekce Okvětní lístky lásky. A nelekejte se přílišné sentimentality v názvu. Kdy jindy si ji můžeme plnými doušky dovolit, než právě na Valentýna? A kdy jindy si máme dopřát speciální šperk s láskyplným poselstvím než právě 14. února? 

390381CZ jpeg d058e

SOUTĚŽTE A VYHRAJTE ŠPERK

A pokud nechcete ponechat náhodě, jestli partnera nenapadne, aby vám udělal radost “valentýnským” šperkem, vezměte to do vlastních rukou! Buď mu nenápadně myšlenku na vhodný dárek podsuňte a vysvětlete mu, že inspirovat se může třeba na stránkách pandora.net, případně pro vás máme ještě další řešení: Zodpovězte naši soutěžní otázku a vyhrajte jednu z jedinečných valentýnských cen. A soutěží se o takové kousky, že to určitě stojí za to!

791812EN40 jpeg 7880d

Výherci:

Antonín Orel, Praha

Michaela Trmalová, Nucice

Jana Vlasáková, Praha

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA