REKLAMA

Prosincová ELLE plná luxusu

REKLAMA

Prosinec je dobou velkolepých oslav, opulence, luxusu. A my jsme pro vás do prosincového čísla připravili skutečně luxusní dárek. Aňu Geislerovou jako hostující šéfredaktorku. Proč? Milujeme ji jako herečku, modelku, člověka, kamarádku i módní ikonu. A troufáme si říct, že všechno tohle na stránkách ELLE uvidíte. Aňu jsme kromě jiného společně nafotili s Evou Herzigovou na obálku a do velké módní story. Do jejich fotek, které jsme letěli udělat až do Londýna, jsme se zamilovali natolik, že jsme kromě dvou verzí obálky vytvořili také jednu sběratelskou verzi pro předplatitelky. (btw už všechny tři máte???)

Celé číslo je věnováno luxusu, a tak tu najdete články o tom, jak se šéfredaktorka (ta trvalá) proháněla v helikoptéře, pak v porsche a pak s Aňou (tou dočasnou šéfredaktorkou) pojídala ústřice. Kromě toho se můžete zasnít nad módní story s Lindou Vojtovou zabalenou do nejluxusnějších kožichů, kašmíru a vlny, příběhem legendárního parfému Chanel No. 5 a příběhem tří žen, které porušily pravidla kosmetického průmyslu a přesto uspěly. Nechybí samozřejmě ani výběr těch nejlepších dárků pod sluncem. Ty jsme tentokrát nadělovali společně s Evou Herzigovou nebo Leošem Marešem.

K našemu dvacátému výročí jsme pro vás pak připravili dárky od La Martiny a Estée Lauder v hodnotě 75 960 Kč a VELKOU soutěž o auto Volkswagen v hodnotě 441 400 Kč! Už jste se do ní příhlásila?

P.S. Na obálce se můžete těšit na slevovou kartu do H&M! Díky ní bude váš nákup o 20% levnější!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA