Říjnová ELLE, 308 stran a Rihanna v úplně nové roli

Proč se nejpopulárnější zpěvačka planety brzy stane novou beauty ikonou? Na co se jí zeptal David Copperfield, Danielle Steel, Tyra Banks a další slavní? Jak je na tom s Rihannou Venus Williams? Dozvíte se uvnitř říjnové ELLE.

Potkaly se poprvé až nyní, v ELLE. Kdo? Topmodelky Daniela Peštová a Hana Soukupová. Daniela vyrazila za Hanou na Mallorku, aby si navzájem představily své děti, daly si dlouhý oběd a povídaly si nejen o životě v New Yorku. A my to celé pro vás nafotili.

Znáte základní fashion pravidlo letošního podzimu? Už žádná pravidla! Červená s červenou, víc než hodně šperků a ještě víc bot. Toto vše a ještě mnohem víc vám předvede říjnová ELLE.

Mějte šťastné vlasy – dovolte jim úplně vše a hlavně se nebojte. Sexy glitter vládne přehlídkám i Instagramu – zkroťte třpytky hned teď. Vyzkoušejte gotickou image slavné tatérky Kat Von D jako topmodelka Denisa Dvořáková.

Staňte se alfa holkou 2017 - budete mít kariéru snů, najdete životní lásku a navíc budete ze všech nejoblíbenější. Královnou v práci i na party se stane jedině s 308 stranami říjnové ELLE.   

 

EBC promo