Vychází únorová ELLE s wellness přílohou

Česká edice magazínu ELLE slaví letos 25. narozeniny. A protože obdivujeme všechny úspěšné a stylové ženy, oslovili jsme při této vzácné příležitosti 25 z nich. Winnie Harlow, modelku roku 2018 a naši únorovou cover girl, a dalších 24 žen, s nimiž si budete moci během celého roku přečíst rozhovory.

Winnie se například jako první žena s kožní poruchou vitiligo prošla po mole Victoria`s Secret. S českou ELLE si povídala o překážkách, které ji donutily růst, sebevědomí, jež musela znovu objevit, a donutech, o nichž se jí v noci zdá.

Nechybí ani filantropka Tereza Maxová, spisovatelka Alena Mornštajnová, soudkyně Ústavního soudu Kateřina Šimáčková, nejlepší česká golfistka Klára Spilková nebo Elena Gorolová, kterou televizní stanice BBC zařadila na svůj 100 Women List – seznam vlivných a inspirativních žen.

Přečtěte si článek o tom, jak vnímání módy změnilo hnutí MeToo, nebo jak požadavky mileniálů mění chování zaměstnavatelů. Poradíme vám, co v nové sezóně nosit, jíst, kam vyrazit na dovolenou nebo na výstavu, co číst a poslouchat.

Podívejte se na fashion story s top modelkou Denisou Dvořákovou a vyzrajte s námi na akné.

Únorovou ELLE doplňuje příloha wELLE – 25 stran organického průvodce s velkým rozhovorem se spirit woman Helenou Houdovou. Víme, jak být fresh, eko a bio, proč jíst klíčky, jak jíst podle ayurvédy a mnoho dalšího.

Přejeme inspirativní čtení.

lklk

 

EBC promo