5 make-up trendů letošního podzimu

Světové make-up guru rozdali karty pro novou sezonu. A nás tahle partie opravdu baví! Nové trendy jsou ideální příležitostí vyjádřit svoji kreativitu a pobavit se při jejich zkoušení. S klesající teplotou a posledními zbytky vašeho letního opálení, přichází čas na experimenty s make-upem. Zatímco v létě jsme si vystačili s řasenkou a tvářenkou, na podzim rozhodně budete potřebovat (chtít) trošku víc. Jaké klíčové trendy rozhodně musíte vyzkoušet! 

Trend #1: růžová

I když by se mohlo zdát, že růžová není typicky podzimní barva, týdny módy v New Yorku potvrdily opak. Nebojte se proto této ženské barvy ani s příchodem chladnějších dnů a zkombinujte oční stíny i s rtěnkou ve stejném odstínu.

Trend #2: třpytky

Ani kamínky a třpytky nejsou jen znakem léta a hudebního festivalu Coachella. Nebojte se aplikovat kamínky kolem očí, obočí a lícních kostí. Ideální způsob, jak přidat špetku lesku do šedivých deštivých ulic.

Trend #3: lesklé rty

Dost bylo matných rtěnek. Lesky slaví letos na podzim velký comeback. Zkombinujte lesklé rty v nudě odstínu s přirozeným líčením a užívejte si trendový “fresh” make-up nové sezony ve stylu nalíčená-nenalíčená.

Trend #4: zlato

Nesmrtelná klasika, která nestárne. Zlatá barva tak nějak neodmyslitelně patří k podzimu a ten letošní nebude vyjímkou. Vyzkoušejte zlaté stíny, rozjasňovače nebo třeba doplňky jako jsou náušnice nebo čelenky. Nešlápnete vedle!

Trend #5: sexy rudá 

Další velký trend a věčná klasika, kterou miluje většina žen po celém světě. Tentokrát výrazné rty zkombinujte s neutrálním líčením očí, kouřovými stíny, výrazným obočím a jemnou tvářenkou. 

EBC promo