REKLAMA

VIDEO: MEDOVÁ BLOND V PODÁNÍ ANNET X

REKLAMA

Annet Charitonová alias Annblogerkid je talentovaná česká zpěvačka, která začínala jako fashion bloggerka na YouTube. Její první velký hit s názvem Tak to má být má přes pět milionů zhlédnutí. Ale my ji tu dneska máme hlavně kvůli její medové hřívě. 

Ve videu uvidíte, jak jsme jejím blond vlasům dopřáli bohatou výživu a regeneraci bez zatížení. Dopřáli jsme jim novou řadu Blond Absolu. Tato novinka kromě ultrakoncentrované kyseliny hyaluronové, která vyplňuje a regeneruje trhliny vlasového vlákna zevnitř, také obsahuje výtažek z květu protěže, chránící vlasové vlákno před každodenním poškozením.

  • KROK 1: Mytí šamponovou lázní BAIN LUMIÉRE. Efektivně čistí pokožku hlavy, důkladně myje vlasy a navrací jim přirozenou krásu.
  • KROK 2: Nanešení masky CICAFLASH je nenahraditelný krok v rituálu péče o vlasy. Dopřejte jim chvilku regenerace a ony vám to vrátí svojí vitalitou a krásou.
  • KROK 3: Finální bezoplachová péče CICAPLASME. Okamžitě sjednocuje poškozené části vlákna, přináší hebkost a lehkost pro krásné blond vlasy. Sérum obohacené o UV filtr a antioxidanty, chrání před teplem až do 230 °C.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA