První pomoc pro zničené vlasy? My ji známe

Příčin zničených vlasů může být hned několik, například časté barvení, náročný vlasový styling nebo špatné používání vlasových produktů. Suché vlasy a zničené konečky jsou pak jen jedním z projevů, které signalizují, že naše vlasy potřebují okamžitou pomoc. 

Péče o poškozené vlasy vyžaduje šetrné zacházení a patřičnou výživu a hydrataci. Vyberte si kvalitní přípravky  s obsahem keratinu, ceramidů, vitamínů a kolagenu. Používejte regenerační šampon na poškozené vlasy, který jemně vetřete do vlasů.

Po každém mytí naneste na vlasy regenerační balzám. Velmi vhodné pro vás budou bezoplachové kondicionéry, které vlasům dodají dlouhodobou hydrataci a výživu. Jednou týdně zařaďte výživnou masku na vlasy a péči doplňte hloubkově vyživujícími oleji na poškozené vlasy. Jednou za čas pak svým vlasům dopřejte intenzivní kůru v podobě vlasového zábalu nebo vysoce účinného vlasového séra.

Pokud se nechcete vzdát žehlení, kulmování nebo vysoušení vlasů, aplikujte předtím přípravky na ochranu vlasů před teplem. V ideálním případě používejte přípravky bez sulfátů a parabenů.

Tip ELLE BEAUTY CLUBU: arganový olej je zázrak nejen na obličej, ale i na vlasy. 

  1. regenerační maska pro velmi poškozené vlasy, Kérastase Resistance Thérapiste
  2. ochranný regenerační krém pro tepelnou úpravu vlasů, L’Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Lipidium
  3. posilující bezoplachová péče pro křehké a poškozené vlasy, Kiehl`s Damage Repairing & Rehydrating Leave-In Treatment
  4. bezoplachový kondicionér pro poškozené, chemicky ošetřené vlasy, Redken Extreme
  5. vyživující maska pro poškozené, chemicky ošetřené vlasy, Matrix Total Results Pro Solutionist

 

EBC promo