5 faktů, které možná nevíte o Kate a Williamovi

Text: Klára Dedková

I o královském páru jsme pár věcí nevěděli. 

V roce 2007 se královský pár rozešel.
Čtyři roky před svatbou se princ William s Kate rozešli. Kdo s kým a z jakých důvodů není jasné. Kate jen v jednom otevřeném rozhovoru přiznala, že to bylo na celých pět měsíců. Vztah to podle jejích slov jen posílilo.

William nenosí snubní prstýnek.
Jde o rozhodnutí vycházející z královské tradice. Královský pár si při obřadu sice zlaté prstýnky vyměnil, ale nosí ho jen Kate. Společně se zásnubním safírovým prstenem po princezně Dianě.

Pohlaví všech dětí bylo pro pár překvapení.
Chlapeček, nebo holčička? Rodiče byli stejně napjatí jako celé Spojené království. Podle královských pravidel se pár nemá předem dozvědět o pohlaví svých dětí. Z jakých důvodů, je nejasné.

Kate si svůj svatební make-up dělala sama.
Před očekávanou královskou svatbou si Kate Middleton vzala několik lekcí od make-upových specialistů. Na svůj den se chtěla nalíčit sama podle svých představ, což se jí také povedlo.

První královská cesta s malým Georgem byla do Austrálie.
Rodiče malého prince George si pro svou první královskou cestu s ním vybrali návštěvu Austrálie a Nového Zélandu. Proč právě tuto destinaci? Princezna Diana s princem Charlesem tam také poprvé vzali svého prvního novorozeného syna Williama, otce malého George. Královské tradice by se neměly měnit.

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA