ALE NE! NEJVĚTŠÍ HVĚZDNÉ ROZCHODY, KTERÉ NÁM ZLOMILY SRDCE

 

Ač se nejcitovanějším rozchodem posledních dvou let stal ten, jenž si v úporných bolestech bulvárního popichování odžili Kim Kardashian a Kaney West, podívejte se s námi na páry, jejichž odloučení nás zanechalo němými.

Pověstné vystoupení v show Oprah Winfrey, jenž doprovázely extatické cavyky Toma Cruise a stav, který zdroje zpětně interpretují jako jistý záchvat šílenství… Tak se do světa rozšířila láska mezi Ethanem Huntem (filmovým agentem série Mission Impossible) a Katie Holmes. Už od počátku vyzníval vztah jako netradiční. Coby příznivce adventistické církve prý Tom ve vztahu stanovoval zvláštní pravidla. Když se jim v roce 2006 narodila dcera Suri, dle církevní tradice Tom poobědval placentu. Když pak přišel rozchod, mnozí rozuměli. I tak ale Hollywood ztratil pár dokonalých úsměvů symbolizujících pohádku o ostříleném vlkovi a té sympatické slečně od vedle. 

Mohou být ženy a muži opravdu přátelé? A co když chce jeden víc?

elle.cz

Svého času měl rozchod Justina Biebera a Seleny Gomez dokonce své Tumblr účty, kde se příznivci výkladu událostí Justina a ti, co zas věřili Seleně, plameně sráželi v argumentacích o konci „zpívajícího“ páru. S přestávkami od roku 2010 se vídali, milovali, hádali a zas usmiřovali až se v roce 2018 Justin oženil se svou stávající partnerkou Hailey. Ostatně historie hvězdných párů nás učí, že mezi dvěma hudebními interprety to nikdy nemůže úplně klapat. Když odhlédneme od faktu, že jsou takové vztahy dokonce vzácností, má pop na kontě vedle Justina a Seleny další ikonická a bolestivá odloučení.

 

Selena

 

Sonny a Cher, jejich společná kariéra a vztah prakticky určovaly nový precedens. Spolu doma i na pódiu. To vedlo k nezvratným proměnám a toxickým návykům. Vedle nevěry a trhlin v egu každého z nich se nakonec vztah přerodil v paskvil společného soužití pod jednou střechou, nicméně každý s jiným partnerem. Idylka komunikovaná navenek nevydržela dlouho, a tak došlo v únoru roku 1974 k rozvodu. Kvůli aféře, trochu jiného druhu, skončil i vztah Britney Spears a Justina Timberlakea. Dnes, tedy o víc jak jedno desetiletí po rozchodu a uprostřed takzvané „conservatorship battle“, fanoušci obviňují Justina, že změnil narativ jejich vztahu a přiměl je uvěřit, že pouto nevydrželo kvůli Britney. Nový dokument „Framing Britney Spears“ však vypráví události, které vedly k rozhodnutí otec zpěvačky Jamieho, aby převzal za svou dceru právní zodpovědnost. Souvislosti dodnes velmi problematické a kontroverzní tak jasně napovídají, že situace jednoduše nebyla ani pro jednoho snadná.

A důkazem toho, že láska i hory a nekonečné aplikace botoxu přenáší měl být vztah Antonio Banderase a Melanie Griffith. Po dvaceti letech svůj společný život zahodili. Na Hollywood nicméně úctyhodný výkon. V roce 2015 oznámili odloučení. Co však dokonale pohřbí každý vztah jsou drogy. Ty se staly i předmětem častých sporů mezi Sarah Jessicou Parker a Robertem Downey Juniorem. Sarah po sedmi letech údajného přivírání očí došla trpělivost. Ale existují i dobré konce… prý! Jeden z nich se před médii pokusili komunikovat Gwyneth Paltrow a Chris Martin, když svůj rozkol uvedli slovy „conscious uncoupling“, čímž se stali prvními hrdiny tohoto pojmu, který podle sociologů definuje rozchody jednadvacátého století.

Podívejte se do galerie na další bolestivé rozchody slavných!

Největší hvězdné rozchody, které nám zlomily srdce!

Jaké je tajemství šťastného manželství Victorie a Davida Beckhamových?

elle.cz