Celebrity a jejich čtyřnozí přátelé

 

Kylie Jenner 

Královna make-upu představila své štěně Kevina svým 222 milionům sledujících a okamžitě si ho zamiloval celý svět. Kylie o něm mluví jako o svém ”synovi” a malá Stormi si ho okamžitě zamilovala.  

 

 

Orlando Bloom a Katy Perry

Orlando spolu se svou partnerkou Katy Perry přivítali v srpnu na svět svého prvního potomka a v listopadu svou rodinu rozšířili ještě o nového štěněčího kamaráda Buddyho. Herec ho pořídil poté, co jeho pes Mighty zemřel - jeho jméno si dokonce nechal vytetovat na hruď.  

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Camila Cabello a Shawn Mendes 

Tento hvězdný pár učinil další krok ve svém vztahu, když přinesl domů nového člena smečky - rozkošné štěně Tarzana. Na Instagramu uvedli, že jde o “sladký zázrak” uprostřed veškeré nejistoty.  

 

 

Margot Robbie 

Australská herečka nedávno sdílela fotografii s tímto roztomilým gentlemanem. Bohužel se však ukázalo, že jí neříká paní... Škoda. Moc by jim to spolu slušelo.  

 

 

Jennifer Aniston 

Jenn, která je již hrdnou majitelkou dvou psů: Clyda a Sophie, představila dalšího člena své chlupaté rodinky. Je jím adoptované štěně s královským jménem Lord Chesterfield.   

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Priyanka Chopra Jonas a Nick Jonas 

Toto je kříženec huskyho a australského ovčáka jménem Panda a je novým přírůstkem do již tak velké rodiny Nicka a Priyanky. Nachází se zde také čivava Diana a německý ovčák Gina.  

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Dua Lipa and Anwar Hadid 

Ten obličej! Zpěvačka s přítelem nedávno adoptovali malého Dextra a my ho chceme také!  

 

 

Cara Delevingne 

Tohle jsou Bowie and Hendrix a jsou úplně k sežřání. Cara si je přinesla v lockdownu z útulku. 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Kaia Gerber

Modelka má také nové chlupaté duo z neziskové organizace Labelle Foundation v Los Angeles. Sama uvedla, že neměla srdce na to, rozdělit dva bratry. 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Reese Witherspoon 

Herečka sdílela fotku svého nejmladšího syna se svým kamarádem a doplnila ji trefným popiskem: “Ještěže máme psy”.  

 

 

Ariana Grande

Mladá zpěvačka vyzývala veřejnost, aby dodržovala sociální distanc, a asi aby podtrhla důležitost svého sdělení, ukázala své roztomilé mazlíčky.Kdo by s těmito sympaťáky nezůstal v lockdownu? 

 

 

Amanda Seyfried

Amanda mluví o svém australském ovčákovi Finnovi jako o svém nejlepším příteli, a dokonce má ve všech filmových smlouvách vždy specifikované, že s ní smí kamkoliv na set. O tom nikdy nevyjednává.  

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Selena Gomez 

Během Instagramu Live zpěvačka prozradila, že kromě Winnieho má doma dalšího pejska jménem Daisy. Je z útulku a Selena si ho doslova zamilovala!