Jsou Emma Stone a Justin Theroux novým VIP párem?

Filmový festival v Cannes skončil a herci, herečky a modelky se pomalu objevují v prvních řadách Cruise přehlídek. A pak se se všechen ten hvězdný pel přesouvá na pobřeží jižní Francie. 

Jen několik týdnů po té, co herci Justin Theroux a Emma Stone na sociálních sítích oznámili, že jsou BFF. Bohužel my v redakci jim to nevěříme a tak trochu doufáme, že jsou zaláskovaní. Pár společně nebyl viděn poprvé, už byli nachytáni na afterparty zpěvačky Rihanny po MET Gala. 

Sněhověnbílá Britka a potetovaný drsňák z Ameriky jsou oba single, ona opustila Spidermana (Andrew Garfield) a on se nedávno rozešel se svou "přátelskou" Rachel (Jennifer Aniston). 

 

A kde se hvězdná skvadra ubytovala? V pětihvězdičkovém Hotel du Cap-Eden-Roc na francouzské Rivieře se bavili nejen herci, ale i zpěvák a DJ Mark Ronson, stylistka Kate Young i celebrity společník Derek Blasberg. Fotili se u bazénu, v koupelně i na otevřeném moři. Prostě všude, kde byla blízko voda. 

Ale zpět k Justinovi a Emmě. Před nedávnem je paparazzi nachytali na večeři na Manhattanu. A my doufáme, že nezůstane jen u téhle jedné večeře.