Osudoví muži Sandry Bullock: Ryan Gosling i Matthew McConaughey

Tate Donovan

Mezi prvními slavnými muži, kteří si získali její srdce, byl herec Tate Donovan. S tím Bullock udržovala vážný vztah od roku 1991 do roku 1994. Dvojice, která se seznámila během natáčení snímku Nápoj lásky č. 9, byla dokonce zasnoubená. Místo svatby se však jejich cesty rozešly. „Tatea jsem naprosto zbožňovala. Byl pro mě osobou, která mi byla ze všech nejbližší. Nikdo pro mě v určitých věcech neznamená víc a vím, že já pro něj také v určitých věcech stále znamenám nejvíc. Nedokážu vysvětlit, proč to mezi námi dopadlo tak, jak to dopadlo. Ale oba dva víme, proč se to stalo,“ řekla o Donovanovi a jejich rozchodu Bullock v roce 1995 pro Vanity Fair. Americký herec Tate Donovan se proslavil účinkováním v seriálu O. C. či nezávislém filmu Svět Monkeyho Zetterlanda. Pozornost si však získal i díky vztahu s Bullock a herečkou Jennifer Aniston

Matthew McConaughey

V letech 1996 až 1998 byl její láskou charismatický herec Matthew McConaughey, se kterým se seznámila na natáčení snímku Čas zabíjet. Ačkoliv jim jejich milostný vztah vydržel pouhé dva roky, jejich přátelství přetrvává dodnes. Bullock je dokonce velkou přítelkyní jeho manželky Camily Alves. Herečka je tak důkazem toho, že po rozchodu nemusíte pálit všechny mosty a se svým bývalým partnerem můžete i nadále udržovat přátelství. 

Ryan Gosling

V roce 2001 žil s Bullock herec Ryan Gosling, hvězda snímků Zápisník jedné lásky, Drive či La La Land. Ačkoliv herecké duo spolu udržovalo vztah pouhý rok, i tak se o nich hodně mluvilo. Mohl za to hlavně jejich věkový rozdíl. Zatímco Goslingovi bylo v roce 2001 jednadvacet let, Sandru dělily pouhé tři roky od jubilejních čtyřicátých narozenin. „Měl jsem dvě nejlepší přítelkyně všech dob. Nesetkal jsem se s nikým, kdo by je mohl překonat,“ řekl podle US Magazine o Sandře a herečce Rachel McAdams Gosling pro The Times v roce 2011. Tedy krátce před tím, než se zamiloval do své partnerky a matky svých dětí herečky Evy Mendes.  

Jesse James

Šest let trvalo manželství Bullock a podnikatele, automechanika a televizní hvězdy Jesse Jamese. Jejich vztah se proměnil v mediální kauzu poté, co několik žen tvrdilo, že s nimi James oscarovou herečku podváděl. James se celou situaci snažil vyřešit veřejnou omluvou a rozhodl se léčit své osobnostní problémy v léčebně. Bullock však jeho činy nepřesvědčily a pět let po svatbě, tedy v roce 2010, podala žádost o rozvod. V tomto roce se herečka rozhodla adoptovat své první dítě – syna Louise.  

Bryan Randall

V roce 2015 se seznámila s fotografem Bryanem Randallem. Toho herečka najala, aby nafotil oslavu jejího syna. Díky tomuto rozhodnutí našla svou životní lásku. Randall se naplno ujal úlohy otce nyní již jedenáctiletého Louise a také osmileté dcery Laily. Tu Bullock adoptovala v době, kdy spolu dvojice začala udržovat vážný vztah. Podle US Weekly pár touží po velké rodině, a tak by rád adoptoval alespoň ještě jedno dítě. 

Zdroje: People, Ranker, US Magazine/US Weekly, Hollywood Life, In Style, Vanity Fair, Wikipedia Commons