Celebrity inspo: 25 účesů, kterým muži nedokážou odolat

Změna je dobrá. Alespoň to nám svými vlasovými úpravami vzkazují oblíbené celebrity. V průběhu let jsme viděli slušnou řadu slavných ikonických účesů – od ofin přes ostrý bob až po messy plážové vlny, od platinové blond, přes ombré po růžovou. Následovat trendy je pro slavné ženy téměř povinné, stejně jako je pro zbytek světa určovat. Není pro ně většího zadostiučinění, než když se právě jejich vlasový styling stane hitem a žádají ho u svých kadeřníků ženy po celém světě. Ne všechno ale sluší všem, proto je nutné volit střih i barvu úměrně svému typu. Pokud nemáte to štěstí, že vám sluší cokoli, vyberte si hvězdu vzhledem vám podobnou, abyste si mohla představit, jak asi bude daný účes a barva vypadat právě na vás. 

25 sexy účesů slavných krásek, které můžete mít i vy:

Protože se slavné ženy chtějí především líbit, často se drží osvědčených typů účesů, o kterých vědí, že jim lichotí. Jlo nebo Beyoncé se mohou chlubit nádhernou šíjí a dokonalým tvarem brady, proto je zvýrazňují variacemi na vysoko vyčesané culíky a drdoly.

Jennifer Aniston se s pouhými drobnými obměnami drží účesu, který jí ženy už roky závidí a snaží se ho dosáhnout také. Kim Kardashian a Kylie Jenner zdůrazňují svou smyslnost vlasy sčesanými z tváře, které ještě podtrhnou wet stylingem. Katy Perry nebo Halle Berry vypadají v dlouhých vlasech jako tuctovky, ale jakmile hřívu shodí, jsou coby krátkovlasé neskutečně hot. A Selena Gomez nebo Taylor Swift se zase převážně drží své do očí spadající ofiny, která jim dodává dívčí, ale koketní výraz. Stačí si vybrat, ukázat fotku dané celebrity v telefonu své kadeřnici a pak už prostě jen být dokonale sexy!

 

Zdroje: Wikipedia Commons, Elle.com