Alicia Keys přivedla na svět syna. Jmenuje se Egypt Daoud Dean

Tatínkem novorozence je o dva roky starší hudební producent a rapper Swizz Beatz (skutečným jménem Kasseem Dean), kterého si zpěvačka po dvouletém chození letos v červenci vzala. Ten už má kromě Egypta Deana ještě další tři ratolesti z předchozích vztahů.

Mluvčí Alicie uvedl, že porod proběhl bez komplikací v noci ze čtvrtka na pátek na klinice v New Yorku. Novopečený otec si včera našel čas, aby se o novinku podělil s fanoušky na Twitteru. “Jsem nesmírně vděčný za všechno, čím mě život požehnal,” napsal. Páru se okamžitě sneslo několik digitálních gratulací. Jednou z prvních, kdo mu k čerstvému přírůstku do rodiny popřál, byla zpěvačka Mary J. Blige.

Alicia má za sebou perný rok. Kromě toho, že se provdala a povila potomka, také spustila internetový projekt I Am a Superwoman, sociální síť, prostřednictvím které mohou ženy mezi sebou sdílet své sny, starosti i úspěchy. Kromě toho oslnila vystoupením v charitativním speciálu pěvecké soutěže American Idol, odnesla si dvě ceny BET Awards a s hercem Chadem Michaelem Murraym natočila klip k písni Unthinkable.

EBC promo