BEAUTY TALK: Objevte tajemství krásy Anyi Taylor-Joy

RANNÍ RUTINA...

... mi nezabere moc času. Umyju si obličej a nanesu oblíbený minerální krém na opalování od britské značky Skinceuticals. Je lehce tónovaný, takže dá obličeji kromě ochrany i zdravou barvu. Když jdu před kameru, použiju ještě sérum Phyto Corrective od stejné značky, které redukuje začervenání a zklidňuje podrážděnou pokožku.

NEJLEPŠÍ RADA PRO KRÁSU

... je spánek! Za loňský rok jsem se o potřebě spánku opravdu hodně naučila. Je to vážně game-changer!

CVIČÍM...

Aktuálně mi celý můj režim připadá jako jeden velký maraton. Vstávám ve čtyři a jedu hned na plac. Doufám, že se brzy vrátím k lekcím baletu a hip hopu. Pomáhají mi soustředit se na přítomný okamžik.

STRAVUJI SE...

... vegansky. Už v osmi letech jsem se kvůli zvířatům stala vegetariánkou, což je mimochodem na cestách celkem obtížné. Mým elixírem na všechno je miso polévka, kterou můžu jíst v kteroukoliv denní dobu včetně rána, kdy úplně cítím, jak mi dodává sůl, kterou jsem v průběhu noci vypotila. Miluju asijskou kuchyni, mořské řasy bych mohla jíst pořád. Ale jím také jídla, která mě zahřejí u srdce – jako třeba pizzu, kterou si vychutnávám do posledního sousta.

V LEDNICI MÁM...

... jablečný ocet. Piju ho místo piva.

 

Další beauty tipy od Anyi Taylor-Joy si přečtete v dubnovém vydání ELLE, které si můžete objednat až do své schránky za speciální cenu a poštovným zdarma na tomto odkaze. Nově si ELLE můžete také přihodit k nákupu na Rohlik.cz.

Dubnová ELLE vám ukáže sílu detailu

elle.cz