Deset outfitů, pro které milujeme Emily Blunt

 

Pro Angličanku Emily Blunt se Hollywood stal druhým domovem. Její manžel John Krasinki se z neznámého komediálního herce vypracoval na uznávaného režiséra během několika málo let. Již více jak dekádu tvoří tito dva jeden z nejkrásnějších a nejstabilnějších párů showbyznysu. Mají spolu dvě krásné dcery – Violet a Hazel. Rodina Bluntů se ale rozrostla ještě o jednoho hollywoodského člena. Stanley Tucci, herecký kolega Emily a představitel Nigela z filmu The Devil Wears Prada, se totiž v roce 2012 oženil s hereččinou sestrou – literární agentkou Felicity.  

Blunt původně zamýšlela kariéru tlumočnice pro OSN. Od dětství ji však trápilo koktání, se kterým se rozhodla bojovat účastí na hereckém kroužku. Hraní se časem proměnilo v hobby. Během jejího vystoupení v rámci školní produkce muzikálu Bliss si ji všiml herecký agent a už rok nato se objevila po boku Judi Dench ve West End produkci The Royal Family. O několik vedlejších rolí a jeden Zlatý glóbus později byla vybrána coby představitelka Emily Chalton do filmu The Devil Wears Prada, kde se objevila po boku Anne Hathaway a Meryl Streep. Právě tento film ji vynesl obrovskou slávu i pozornost mladého Johna Krasinki, který se do pohledné herečky zamiloval doslova na první pohled.  

 

 
Street style Emily Blunt je jednoduchý a praktický. Avšak ve chvíli, kdy se objeví na červeném koberci, můžeme na ni oči nechat. Obléká ty nejkrásnější, nejelegantnější róby od světových módních domů, které zvýrazňují její dokonalé křivky. My si dnes připomeneme ty nejlepší z nich. 

 

10 nejlepších looků herečky Emily Blunt:

 
 
Po zatěžkávací zkoušce v rámci role královny Viktorie, kdy dokázala, že dokáže udržet pozornost obecenstva, se oficiálně dostala k rolím hlavním. Úspěšně si zahrála akční hrdinky v trhácích Looper a Sicario nebo ve fantastickém sci-fi thrilleru Edge of Tomorrow po boku Toma Cruise. Byl to však její zpěv ve filmovém muzikálu Into the Woods, který ji pomohl získat ikonickou roli v Mary Poppins Returns, kdy převzala štafetu po legendární Julii Andrews. Téhož roku si zahrála ve filmu A Quiet Place, který režíroval její manžel, a o dva roky později se objevila i v jeho úspěšném pokračování A Quiet Place Part II.