#ELLEcheckBag: Monika Marešová

Často vám prozrazujeme beauty i fashion tipy českých i zahraničních krásek. Tentokrát jsme se rozhodli odhalit opravdu must have věci, bez kterých čtyři české ženy doslova nevyjdou z domu.

Jako první nám svou kabelku ukáže Monika Marešová. Pro někoho influencerka, pro někoho módní a dnes už také beauty redaktorka, která do našeho českého rybníčku přináší mnoho stylu ruku v ruce s odvahou.

A možná právě proto ji na Instagramu sleduje v tomto momentě více než 374 tisíc lidí, kteří u ní hledají lifestylové tipy a v neposlední řadě také střípky, ve kterých se promítá její výjimečný smysl pro humor.

Nyní se s námi pojďte exkluzivně podívat do kabelky Moniky Marešové. Začínáme za 3, 2, 1, …

A tímto videem nekončíme. Sledujte web elle.cz i naše sociální sítě, již brzy odhalíme další díl tohoto projektu. V hlavní roli se tentokrát představí kabelka úspěšné české moderátorky a milovnice módy Zorky Hejdové.

issue

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)

Tištěný magazín

Elle cover
REKLAMA