KRÁSKY V CANNES

Každý rok je stejný jako ten minulý. Dokonalý! Hvězdy komerčního i nezávislého filmu nechávají v těchto dnech opět své modely rozevlát svěžím mořským vánkem. Cannes, to je uvolněná atmosféra,aura výjimečnosti a francouzský smysl pro estetiku.

Podívejte se, jak po červeném koberci vedoucím ke kinosálu našlapuje Diane Kruger. Němka, žijící v Paříži, pracující v Hollywoodu a chodící s Kanaďanem. Hned první den se předvedla v bleděmodrém modelu Giambattista Valli. A všem spadla v údivu čelist – jak byla až nadpozemsky krásná. Eva Longoria v Marchese byla křehká jako víla. Že je Freida Pinto milionářka, a rozhodně ne z chatrče, dokázala v Cannes v pudrových šatech s barevným korzetem od Michaela Angela. I popová princezna s ledabylým ‚osmdesátkovým‘ stylem Lana Del Rey ukázala, že má v Cannes francouzský šarm. V černé róbě od Alberty Ferretti působila jako glamour diva. Každoročně také červený koberec patří několika Češkám. První se ukáže vždy Eva a pak dojde i na Karolinu (Kurkovou) nebo Hanu (Soukupovou). Koho máme na mysli? To je jasné. Květnová cover girl české ELLE? Stále nic? Přeci Eva Herzigová. Od jejich třpytivých šatů se odrážely všechny blesky fotoaparátů. V záplavě černé značky Dior zas na rudém koberci vyrážela dech Marion Cottilard. A na konec to nejlepší. Naše milovaná androgynní Tilda Swinton a její hold Francii v bronzovém modelu od Haidera Ackermanna.

Přehlídka filmů i modelů bude na jižním pobřeží Francie pokračovat až do 27. května. Těšte se tedy na další díly! Mezitím si v galerii prohlédněte, co měly na spbě další celebrity...

KRÁSKY V CANNES