Nevinná i vyzývavá: Nejlepší módní momenty Dakoty Johnson

Křehce působící herečka i v reálném životě působí jako její zatím nejznámější role, jemná Anastasie Steel. Díky své nevinné tváři a nevyzývavé siluetě na ní ani ty nejodvážnější modely nepůsobí vulgárně. Dakota nabízí dokonale vyvážené módní kreace balancující mezi vzhledem dívky od vedle oblečené do ležérní džínů s rovnými nohavicemi a elegantních mokasínů, a dramatickou divou v třpytivé róbě s peřím připravené zazářit na gala večeru. V obou polohách ale zůstává věrná své osobnosti a nepouští se do ničeho, co by s ní nesouznilo.

Prohlédněte si ty nejlepší módní záblesky Dakoty Johnson:

Do velkých změn a experimentů se nepouští ani co se barvy a střihu vlasů týká. Johnson se drží svých dlouhých splývavých pramenů v čokoládově hnědém tónu a výrazné ofiny, která ozvláštňuje její oblý obličej. Johnsonová si dokázala vytvořit svůj osobitý rozpoznatelný look, který bude stejně dobře fungovat za rok i za 10. Nic okázalého nebo avantgardního – jen klasicky ženský slušivý styl, který nikdy nevyjde z módy a nikdy nebude působit nevhodně.

Jeden ze svých nejúžasnějších outfitů vynesla na oscarový večírek Vanity Fair 2022. Růžová róba bohatě zdobená peřím, která pocházela z kolekce jaro 2022 od Alessandra Michele pro Gucci, vzbudila uznání módních expertů i obdiv přítomných hostů. Ačkoli Dakota nosí modely i z jiných módních domů jako Dior, Versace nebo Schiaparelli, se značkou Gucci ji pojí nejsilnější vztah. Šaty jejich jména nosí na významné akce pravidelně. Gucci vynesla například na filmovém festivalu v Benátkách, módní akci roku Met Gala, udílení Zlatých glóbů nebo nesčetných filmových premiérách. Bývá také pravidelným hostem módních přehlídek Gucci, kde zasedá vždy v předních řadách. 

5 věcí, které byste měli vědět o Dakotě Johnson

elle.cz

Zdroj: Elle.com, Glamourmagazine.co.uk, Wikipedia Commons

REKLAMA