Noste overal jako Rachel Zoe

Americká stylistka Rachel Zoe, která má na svědomí outfity mnohých celebrit, našla zálibu v overalech. Na první pohled jednoduchý a pohodlný kousek se dá nosit při různých příležitostech. Pokud ovšem víte, jak na to. Nechcete-li v něm působit příliš fádně a prvoplánově, absolvujte naši malou lekci stylu.

1. Na party
U společenské akce se zaměřte především na zajímavý střih overalu a hlavně – nazujte vysoké podpatky. Váš jumpsuit může připomínat večerní šaty – výstřih a odhalená ramena jsou trefou do černého. Zkombinujte ho s psaníčkem a výraznými doplňky, tak jako Rachel na hlavní fotce.

2. Na cesty
Overal oceníte především při cestách na delší vzdálenosti, ideální je třeba do letadla. Dlouhé kalhoty zaručí, že vám v klimatizované hale nebude zima, díky jeho vzdušnosti po výstupu z letadla v exotické destinaci zase nepadnete vedrem. Zkuste si najít co nejpohodlnější kousek – košilový střih i materiál budou ideální.

2. Na cesty

3. Na pláž
Co přehodit přes plavky, když se chystáte z prosluněné pláže odskočit si do restaurace na oběd? Přece overal! Jednoduchý outfit, ve kterém budete vypadat dost elegantně na to, abyste mohla zajít i do lepšího podniku. Přes den se nebojte overalu ve světlejších barvách a s kratšími nohavicemi. Spárujte ho s flat sandálky nebo dřeváky na platformě. A nezapomeňte na sluneční brýle.

3. Na pláž

Další Racheliny outfity najdete v galerii pod článkem. Co vy na to?

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA