Seznamte se s Ginnie Chadwyck-Helay, novou stylistkou vévodkyně Kate

Text: Klára Dedková

Máme se na co těšit! Bývalá módní redaktorka a blízká přítelkyně britské královské rodiny Virginie Chadwyck-Helay je novou módní poradkyní vévodkyně Kate. Její předchůdkyně Natasha Archer odchází na mateřskou dovolenou, ale Kate měla o její nástupkyni celkem jasno. Oslovila svou kamarádku Ginnie, která se po úspěšné kariéře v britské edici Vogue věnuje právě stylingu.

Svou práci zatím odvádí Ginnie Chadwyck-Helay skvěle. Místo klasických střihů kostýmků, na které jsme byli roky zvyklí, se teď kocháme pohledem na rozšířené nohavice a blůzky od Gucciho. Stylistka se však drží pravidla Condense, Curate, Create a tak nezapomíná do outfitů zařazovat ani oblíbené kabátky od Alexandra McQueena nebo Catherine Walker, které má Kate (ale i my) v oblibě.

Spolužačka z univerzity

Nová královská stylistka Ginnie má vystudovanou univerzitu v St. Andrews ve Skotsku, kde se seznámila právě s Kate a Williamem. Poté se podílela na pořádání akcí pro světoznámé značky jako je Louis Vuitton nebo Manolo Blahnik. Po několika letech v redakci módního časopisu se rozhodla nabízet své zkušenosti klientkám jako stylistka a postavit se na vlastní nohy. Možná ale nečekala, že jednou z nich bude i vévodkyně Kate. Na svých webových stránkách však své služby nabízí stále, takže pokud si chcete s Kate měnit oblečení, neváhejte ji kontaktovat.