VIDEO: Courteney Cox dovádí v králičím kostýmu... pro dobrou věc.

Se svým manželem, hercem Davidem Arquettem, natočila video, ve kterém se oddávají sexuálním hrátkám převlečeni za rozverné králíky. Dvouminutový klip, nad nímž by se mohl leckdo ohrazovat jako nad nevkusným žertem, je ve skutečnosti součástí kampaně proti domácímu násilí. Herecký pár, který si ve svazku manželském hoví už jedenáct let, se ke zvířecímu dovádění nechal umluvit od dobročinné organizace Ocean Park Community Center.

Ve svérázném videu si rozdováděný David v posteli poplete svou ženu s hvězdou seriálu 30 Rock Jackem McBrayerem, který po pokoji skotačí ve stejném převleku. Po sundání masek celá králičí trojice propukne v pobavený smích, čímž nevážná část klipu končí a David diváky upozorní, že jakkoli byla přehraná zooscénka vtipná, domácí násilí na ženách k smíchu rozhodně není.

Netradiční kampaň se internetovým éterem šíří jako virus - na YouTube ji dosud zhlédlo přes 130 tisíc lidí a organizace si libuje, kolika párům očím se její poselství maskované za sexy video zobrazilo. Zdá se, že heslo "účel světí protředky" jí problém nečiní.

A co vám?

EBC promo