Hvězdný styling s Pandorou
Nostalgický rock se stal tématem nové podzimní sbírky šperků

Design každého kousku kolekce evokuje drsnou eleganci rocku, která se společně se symbolem pěticípé hvězdy stala nosným pilířem celé podzimní sbírky. Kterým kouskem v sobě probudíte svoje rockové já? Co třeba ručně opracované star v nápaditém provedení černého oxidovaného stříbra? Nebo snad něco víc? V tom případě by mohl motiv hvězd vyvedený v kombinaci šterlingového stříbra se 14k zlatem a diamanty znít lépe. Nebo je rovnou zkombinujete s ostatními klenoty?

Dvojice stylových prstenů, z nichž jeden je elegantní a uhlazený a druhý je ostrý a robustní, či dvoutónový kulatý přívěsek s decentním vyobrazením hvězd jsou dalším oslnivým příkladem. All in budete díky náušnicím v podobě pecek a přívěsku.

Pravé rockstar má v malíčku svůj osobitý styl a právě na ty designéři v Pandoře myslí a dávají jim jedinečnou možnost nosit šperky z aktuálních kolekcí dohromady s těmi z předešlých. Vytvořte si výrazné náušnice tím, že přívěsek jednoduše pověsíte na klasické kruhy ze 14k zlata. Toto je pouze jedna z možností. Dohromady jich jsou desítky.