Koho sledovat na Instagramu: Brooke Testoni
Styl australské módní influencerky je sofistikovaný, minimalistický, kreativní, zajímavý. Proč byste jí měli dát follow?

STYL

Brooke ví, co na ní vypadá nejlépe. Při výběru outfitů je nekompromisní. Vše jí musí dokonale sedět a ani na kvalitě kousků nešetří. To je něco, co bychom chtěli umět asi všichni – nekupovat věci, které se nám sice líbí, ale úplně nám nepadnou. Když vidíme Brooke, máme chuť věnovat výběru více času a pozornosti. Snazší rána a příslib toho, že se v poledne nebudeme mít chuť okamžitě převléci, zní jako fajn deal. 

View this post on Instagram

Yessssss to the weekend 🥂💄

A post shared by Brooke Testoni (@brooketestoni) on

KRÁSA

Na Brooke si jako první všimnete výrazného obočí. Podle všeho je vrozeným darem a my jí ho dost závidíme. K dokonale upraveným blond vlasům vypadá skvěle. Zbytek make-upu pak nechává jednoduchý: úplně stačí rozjasňovač, poprášit obličej bronzerem, na víčka trochu meruňkového stínu a je to. 

INTERIÉR

Asi to pro vás nebude překvapením, ale u Brooke doma to také nevypadá vůbec špatně. Vlastně se to podle nás blíží dokonalosti. Vychytat strohý minimalismus tak, že nebude studený a neosobní, je umění. No, podívejte se sami. 

View this post on Instagram

Back home 💘 #TestoniInteriors

A post shared by Brooke Testoni (@brooketestoni) on